Бандаж паховий двосторонній Т 106

можливість регулювання розміщення пластозотових подушок

можна використовувати при лівій, правій або двосторонній грижах

Детальніше

255,00 грн

У вибране

Бандаж паховий двосторонній Т 106 використовується при двосторонніх пахових грижах у чоловіків. Підійде й жінкам, які страждають цією проблемою.

При правосторонній паховій грижі (або лівосторонній) зручніше купити бандаж паховий правосторонній (лівосторонній).

Іноді людина рішуче відмовляється від операції або ж є серйозні протипокази для герніопластики. В такому випадку невідкладно потрібно купити протигрижовий бандаж паховий та безперестанку його носити. Це допоможе уникнути ускладнень й погіршення проблеми.

Чи потрібен бандаж після операції пахової грижі?

У відновний період лікарі радять одягати бандаж двосторонній при пахових грижах, за винятком рідкісних випадків. Це захищає від розходження швів та зменшує період їх загоєння. А коли Ви повертаєтеся до важкої фізичної роботи, одягайте паховий пояс, щоб підтримати незміцнілі м'язи в оперованій зоні, щоб уникнути рецидиву.

Бандаж грижовий паховий двосторонній виготовлений у вигляді пояса з тягучого матеріалу. З внутрішньої сторони обшитий натуральною бавовняною тканиною. Пояс без труднощів застібається та розстібається на 2 кнопках. Спеціальні тверді подушечки на липучках встановлюються точно на грижові ворота.

Як підібрати розмір бандажа

Це найдешевший протигрижовий паховий пояс, виготовлений в Україні. Найбільш зручний і непомітний під одягом серед своїх аналогів.

Розмір визначається за обсягом талії. Якщо ж обхват вашої талії більший або менший, зазначених в таблиці сантиметрів - не біда. Для вас пошиють пояс з потрібними параметрами.

bandazh-paxovyj-t106-razmera

відео бандаж Т106

Оцінка 
2017-05-11

Відгук про грижовий бандаж Т106 при двосторонній грижі

Мені дуже сподобався бандаж зсередини, повністю натуральна тканина. Для мене це на 1 місці, бо схильний до алергії. Купив собі одразу 2 (бежевий та чорний) на зміну.

Напишіть свій відгук!

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ