пояс після операції на живіт Показати більше

Бандаж післяопераційний БЕХ-4м

висота: 32 см

Детальніше

386,00 грн

У вибране

Бандаж на черевну стінку БЕХ-4м

Прекрасно підтримує живіт. Прискорює повернення до колишньої форми живота і талії. Допомагає у відновленні черевної стінки після кесаревого розтину. Допомагає запобігти і лікувати грижу. Рекомендується також для поліпшення постави і фігури. Виготовляється з еластичної тканини шириною 23 см і 32 см для досягнення оптимального облягання і форми. Призначений для підтримки і відновлення черевної стінки.

Застосовується при грижах білої лінії живота, для підтримки нирок. Допомагає швидкому загоєнню шва після кесаревого розтину та інших порожнинних операцій. Прекрасно підтягує живіт, сприяючи його швидкому зменшенню в початковий післяпологовий період. Рекомендується також для поліпшення постави і фігури.
  Пояс закріплюється попереду на липуча застібку. Затягувати його потрібно з такою силою, щоб була гарна фіксація в області черевної стінки і в той же час не відчувався дискомфорт і не перешкоджало диханню. Пояс одягається лежачи.
  Догляд: прати тільки руками в теплій воді, попередньо замочивши на 20-30 хв. Не віджимати і не сушити на батареї, для сушіння покласти на рушник і сушити при кімнатній температурі. Чи не прасувати.
  Склад: поліамід, бавовна.
  Розмір визначається по обхвату стегон нижче лінії талії на 10 см. Висота виробу - 32см.

beh-4m-rozmira

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ