Очиститель ионизатор Супер-Плюс Турбо серый Показати більше

Очиститель ионизатор Супер-Плюс Турбо серый

240,00 грн

У вибране

Вага, кг 2 кг
Колір Серый

Пояс-бандаж для вагітних ПБ-2001

Використання бандажа вже не привілей для жінок, це необхідний захід для підтримки здоров'я мами і малюка. З погляду терапевтів і гінекологів бандаж для вагітних просто необхідний. Він знижує навантаження на хребет, прибирає болі в спині і креснічно-поперековому відділі, дає гарантію того, що розтяжки після пологів не з'являться. Запобігає ослабленню і провисання черевних м'язів, зменшує тиск на нирки, сечовий міхур. До того ж він фіксує малюка в анатомічно правильному положенні. Бандаж додає впевненості, особливо при нахилах вперед і при спуску по сходах в останні місяці вагітності. Відмінно підтримує м'язи преса і живота, не обмежує розвиток плоду. Активним майбутнім матусям він допомагає зберегти колишню бадьорість, а також не зіпсувати правильну поставу. Він не вплине і на зовнішній вигляд модною матусі - зручний при носінні щодня, не помітний під одягом, так як щільно прилягає до тіло і не має грубих стібків.

Спеціальний бандаж для вагітних виконаний з декількох матеріалів: внутрішній еластичний пояс для підтримки і зовнішній пружний для регулювання натягу, а також для установки оптимального діаметру на різних термінах вагітності. Вони еластичні, антиалергенних, дуже зручні і якісні липучки-застібки. Додатково оснащені кишенькою в задній частині, це допоможе якщо необхідно поставити компрес. Для правильного анатомічного розміщення плода бандаж необхідно одягати лежачи. Якщо бандаж одягнений як потрібно, то Ви відразу ж відчуйте, що плід лежить правильно, а хребет відчуває підтримку. Важливо не помилитися з вибором розміру виробу - купуйте бандаж, розмір якого на один більше, ніж розмір у білизни, яке Ви носили до вагітності.

Бандаж для вагітних необхідний не тільки для збереження здоров'я, бадьорості, працездатності і краси, до всього іншого він допомагає зберегти ту ритміку життя, яка для Вас звична.

do-rod-rozmira

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ