наколінник Показати більше

Наколінник неопреновий із спіральними ребрами жорсткості К-1-Т

2 металевих ребра

Детальніше

672,00 грн

У вибране

Бандаж еластичний на колінний суглоб з двома металевими спіральними ребрами жорсткості і фіксуючою силіконовою подушкою.

Комфорт при використанні завдяки спеціальній сітці в області підколінної ямки Показання забої колінного суглоба в підгострому періоді; розтягнення зв'язок і пошкодження хрестоподібних зв'язок колінного суглоба; болю в колінному суглобі (пателлофеморальний больовий синдром); запальні та дегенеративні захворювання (артрити, синовіти, периартикулярні набряки і артрози); хронічне, післяопераційне і посттравматичний запалення сухожиль; захворювання колінної чашечки (хондромаляція надколінка); реабілітація після травм і операцій на колінному суглобі; профілактика травм і запалень колінного суглоба при підвищених фізичних навантаженнях, заняттях спортом і фізичною працею.

Принцип дії:

Бандаж на коліно з двома металевими спіральними ребрами жорсткості і з відкритою колінної чашечкою використовується для обмеження латеральної рухливості колінного суглоба Кільцеподібний пружний пателлярниі контрфорс (силіконовий валик-кільце, вшитий всередину наколінника) має внутрішній діаметр трохи більший, ніж розмір колінної чашечки і, огинаючи її по зовнішньому контуру, стабілізує колінну чашечку в правильному анатомічному положенні, знижує больові відчуття і додатково захищає суглоб попереду.

Матеріал бандажа, аеропрен, забезпечує рівномірну компресію і мікромасаж колінного суглоба, володіє теплосберегающим ефектом, сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює процеси відновлення м'язів і зв'язок. Плоскі пружини з оцинкованої сталі розташовані з бічних сторін суглоба захищають коліно, обмежуючи латеральну рухливість, полегшують розгинання і при цьому не перешкоджають нормальній амплітуді рухів. Особливості Здатність максимально підлаштовуватися до поверхні суглоба, що особливо цінно при значних деформаціях.

nakol-rozmira

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ