наколінник Показати більше

Ортез на колінний суглоб К-1П

753,00 грн

У вибране

Бандаж еластичний

На колінний суглоб з чотирма металевими спіральними ребрами жорсткості, з силіконовою подушкою і додатковою фіксацією колінного суглоба Комфорт при використанні завдяки спеціальній сітці в області підколінної ямки.

Показання:

• забої колінного суглоба в підгострому періоді;

• розтягнення зв'язок і пошкодження хрестоподібних зв'язок колінного суглоба;

• болі в колінному суглобі (пателлофеморальний больовий синдром);

• запальні та дегенеративні захворювання (артрити, синовіти, периартикулярні набряки і артрози);

• хронічне, післяопераційне і посттравматичний запалення сухожиль;

• захворювання колінної чашечки (хондромаляція надколінка), пошкодження менісків; гіпермобільність колінної чашечки;

• реабілітація після травм і операцій на колінному суглобі;

• профілактика травм і запалень колінного суглоба при підвищених фізичних навантаженнях і заняттях спортом.

Принцип дії Ортез застосовують для середньої фіксації колінного суглоба при лікуванні травм і хронічних запальних захворювань суглоба. Кільцеподібний пружний пателлярниі контрфорс (силіконовий валик-кільце, вшитий всередину наколінника) має внутрішній діаметр трохи більший, ніж розмір колінної чашечки і, огинаючи її по зовнішньому контуру, стабілізує колінну чашечку в правильному анатомічному положенні, знижує больові відчуття і додатково захищає суглоб попереду. Матеріал Ортеза, аеропрен, забезпечує рівномірну компресію і мікромасаж колінного суглоба, володіє теплосберегающим ефектом, сприяє поліпшенню кровообігу, стимулює процеси відновлення м'язів і зв'язок. Плоскі пружини з оцинкованої сталі розташовані з бічних сторін суглоба захищають коліно, обмежуючи латеральну рухливість, полегшують розгинання і при цьому не перешкоджають нормальній амплітуді рухів. Особливості:

Значне зменшення ударного навантаження на колінні суглоби при ходьбі. Здатність максимально підлаштовуватися до поверхні суглоба, що особливо цінно при значних деформаціях.

nakol-rozmira

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ