Пов’язка ДЕЗО ПР-1кд Показати більше

Пов’язка ДЕЗО ПР-1кд

пов'язка на лікоть з фіксацією ключиці

Детальніше

490,00 грн

У вибране

Пов'язка Дезо ПР-1КД

    Призначена для забезпечення надійної фіксації верхньої кінцівки. Виготовлена ​​з тришарового повітропроникного трикотажного матеріалу, що забезпечує максимальний комфорт при використанні. Має муфту для передпліччя з двома ременями і пояс для регулювання фіксації верхньої кінцівки.

Універсальна - підходить для лівої і правої руки. Не викликає алергічних реакцій та подразнення шкіри. Накладення пов'язки Дезо проводиться безпосередньо на тіло або на бавовняну білизну.

Призначається для розвантаження м'язово-зв'язкового апарату і суглобів верхньої кінцівки.Застосовується для: іммобілізації плечового суглоба і верхньої кінцівки після операцій і гіпсових пов'язок; при часткових пошкодженнях сумково-зв'язкового апарату ключично-акроміального зчленування, плечового і ліктьового суглобів; при підвивихах плеча, ударах верхньої кінцівки; при артрозах, артритах суглобів верхньої кінцівки; при плечолопаткових періартритах; при парезах і паралічах верней кінцівки; для реабілітації після переломів лопатки.

DEZO-pr-1kd-rozmira

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ