Бандаж для підтримки жіночих органів (матки) Т 128

підсилений ребрами жорсткості

Детальніше

410,00 грн

У вибране

Бандаж при опущенні матки Т 128 забезпечує комфортну фіксацію. Виготовлений з натуральної тканини, посилений шинами із пластику, зашитими в м'який еластичний матеріал.

Бандаж матковий рекомендується носити при:

  • випаданні (пролапсі) жіночих внутрішніх статевих органів;
  • опущенні матки різного ступеня, шийки матки, стінок піхви;
  • ослабленні м'язів і зв'язок в області малого тазу.

Бандаж при опущенні або випаданні матки допомагає повертати тонус м'язів тазового дна, живота, призупиняє розвиток хвороби, полегшує страждання хворого.

Чи можна носити цілий день?

Пацієнткам, які відмовилися від спеціальної хірургічної операції або мають протипокази для неї (в основному, літнім жінкам), бандаж Т-128 можна носити цілий день. При цьому одягати вранці не встаючи з ліжка, а знімати перед сном - вже лежачи. Таким чином, матка і статеві органи зафіксовані в правильному положенні - не тиснуть на сечовий міхур, пряму кишку, полегшуючи біль і дискомфорт.
У всіх інших випадках - після операції, для запобігання рецидивам - лікуючий гінеколог пропише максимально допустимий час для носіння виробу.

Чи не буде випирати з-під одягу?

Даний ортопедичний виріб спереду максимально облягає низ живота, а ззаду регулюється тільки 2-ма ременями-затяжками, всі матеріали м'які - тому легко ховається під одягом.

Чи не буде натирати в районі пояса?

Матковий бандаж одягається на нижню білизну, жорстких швів на поясі немає, застібається на липучку - так що при носінні не скручується і не натирає.

bandazh-dlya-pidtry`mky`-matky`-T128-rozmira

пояс при випаданні матки відео

Оцінка 
2019-12-25

Бандаж для підтримки жіночих органів (матки) Т 128

Бандаж прийшов дуже швидко, розмір за допомогою менеджера підібраний правильно. Товар повністю відповідає опису, Дякую.

Оцінка 
2016-11-10

Бандаж поддержки матки

Я раньше носила обьемные пояса для матки, это неудобно - натирал в паху и чувствовала себя в нем матрешкой. А потом нашла вот такой бандаж поддержания внутренних органов Т128, отходила в нем день в день на протяжении года и вот уже заказала второй на смену. Полностью довольна им - не жмет, аккуратно пошит, незаметен и хорошо поддерживает.

  • 1 з 1 людей вважають цей відгук корисним.

Напишіть свій відгук!

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ