термометр Показати більше

Термометр електронний AMDT-10

час вимірювання: 5 хв

гарантія: 1 рік

НЕМА В НАЯВНОСТІ

Детальніше

110,00 грн

У вибране

Місце застосування Орально, аксилярно, ректально

Температура тіла людини може підвищуватися в зв'язку з запальними процесами в його організмі. Для того, щоб вчасно звернутися до фахівця, необхідно точно знати, як сильно температура підвищилася. Для цього існує термометр, який здатний допомогти в даній ситуації.

Ртутний термометр завжди був досить популярним і затребуваним, адже він пропонує найбільш точні відомості. Але такі якості, як крихкість матеріалу і небезпечність речовини змогли засунути ртутні термометри на другий план, пропустивши вперед електронні.

Електронні термометри, такі як термометр AMDT-10 є безпечними і зручними у використанні. Вимірювання температури відбувається ректальним, оральним (під язик) і пахвових способами. Електронне табло зможе показати відомості, які необхідні людині. Для того, щоб закінчення процесу не було пропущеним, існує звуковий сигнал.

Знайомтесь - точний електронний термометр АМДТ-10

AMDT-10

Електронні термометри, такі як термометр AMDT-10 є безпечними і зручними у використанні. Вимірювання температури відбувається ректальним, оральним (під язик) і пахвовим способами. Електронне табло зможе показати відомості, які необхідні людині. Для того, щоб закінчення процесу не було пропущеним, існує звуковий сигнал.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ