ручний жиромір омрон Показати більше

Жироаналізатор OMRON BF 306

для 9 користувачів

Інструкція для жироміра Omron BF306

гарантія: 2 роки

Детальніше

2 185,00 грн

У вибране

Виробник OMRON (Японія)
Живлення 2хАА
Гарантія на прилад 2 роки
Матеріал нержавіюча сталь
Дискретність шкали 100 г
Вміст жирової тканини в організмі (в %) +
Індекс маси тіла +
Профіль користувача 9
Віковий діапазон 10 - 70 років

Ручний жироаналізатор Омрон BF 306 - це електронний вимірювач вмісту жиру в тілі. Повідомляє про те, наскільки стан організму людини відповідає нормі.

Кому слід купити жироаналізатор Омрон

Бувають випадки, коли вага людини відповідає зросту, але при цьому спостерігається надлишок жирових відкладень. А в деяких спортсменів вага виходить за допустимі межі внаслідок великої м'язевої маси.

Якщо домашня вага вже є, залишилося купити ручний жироаналізатор Omron й точно дізнатися, чи є у Вас тенденція до ожиріння.

Вимірювач жиру допомагає дізнатися в які періоди часу відбувається накопичення жирових відкладень і зробити правильні висновки, скласти дієту, графік тренувань, підібрати ефективні вправи.

Купити жироаналізатор Omron BF 306 варто всім, хто стежить за здоров'ям.

Як працює ручний жироаналізатор Омрон

Принцип роботи ручного вимірювача жиру використовує електропровідні властивості людського організму: жирові тканини мають високий опір (погано проводять електричний струм), а внутрішні органи, судини, м'язи, кістки містять багато води, тому добре проводять струм.

Перед початком вимірювання, потрібно ввести в прилад значення:

  • вага;
  • ріст;
  • вік;
  • стать.

Потім натиснути кнопку Старт і міцно обхопити долонями електроди на рукоятках приладу. Вимірювач пропустить через тіло невідчутний електричний струм, виміряє електричний опір і за допомогою мікроконтролера інтерпретує результат в процентний вміст жирової тканини в організмі.

жиромір omron bf 306

Інформація про % вмісту жиру поперемінно з розрахованим ІМТ (індексом маси тіла) відображається на великому цифровому табло і демонструється візуально на графічному дисплеї збоку.

Якщо у Вас ще немає на чому зважуватися, є зміст відразу купити вагу - жироаналізатор Omron, що поєднує в собі обидва вимірювання.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ