Алкотестер АлкоФор 205

тип сенсора: електрохімічний (Англія)

міжсервісний інтервал: 12 місяців

гарантія: 1 рік

Інструкція алкотестера АлкоФор-205 Завантажити

Детальніше

3 300,00 грн

У вибране

Вага, кг 0,093
Пам'ять (кількість вимірювань) 5
Живлення 2хААА
Гарантія на прилад 1 рік
Тип сенсора електрохімічний
Діапазон вимірювань, проміле 0,00-2,00
Час виходу в режим готовності менше 10 с
Робоча температура 10-40
Дискретність шкали 0,01
Міжповірочний інтервал 12 міс

Алкотестер АлкоФор 205 - напівпрофесійна модель з плеяди алкотестерів українського виробництва.

вимірник алкоголю в крові Головна складова частина - чутливий до пар алкоголю сенсор - проведений в Англії, в основі якого електрохімічний спосіб визначення змісту етанолу в крові по пробі повітря при видиху.

Алкотестер цієї моделі використовується для скринінгу серед службовців невеликих підприємств. АлкоФор 205 занесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки та підлягає метрологічній атестації, після якого можна реєструвати офіційні дані про тверезість співробітників.

Алкометр АлкоФор-205 завдяки електрохімічного датчику характеризується: підвищеною надійністю швидким прогріванням - тестер готовий до аналізу через 10-15 с після включення коротким часом вимірювання -10 зі швидкою підготовкою до наступного тестування - 60 с.

Такі ж характеристики у дорогих професійних алкотестерів. Невеликі компанії користуються такими напівпрофесійними алкотестерами, якщо немає необхідності скидати дані з приладу на ПК або робити роздруківку. Алкометр виявляє готівка алкоголю в інтервалі від 0,000% до 2,000% і попереджає про перевищення граничної норми 0,200% підсвічуванням екрану червоним кольором.

За добу допускається виконати до 10 тестів, 5 останніх зберігаються в пам'яті газоаналізатора. Обдурити алкотестер АлкоФор 205 хитрощами маніпуляціями з видихом - слабким, переривчастим або із затримкою подиху - не вдасться, на дисплеї з'явиться повідомлення про помилку. Для аналізу вилучається зразок повітря із нижніх відділів легень, отриманий в кінці видиху, оскільки він найбільш насичений парами етанолу.

Алкотестер працює за допомогою 2 батарейок типу AAA, а після витрачання заряду з'явиться індикатор з попередженням - сигнал про необхідність заміни елементів живлення. Електрохімічний датчик втрачає точність з кожним виміром, обов'язковий міжповірочний інтервал - 12 місяців. Метрологічна служба зробить перевірку і необхідну калібрування, після чого можна далі користуватися алкометром з упевненістю в достовірності результатів.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ