Алкотестер АлкоФор 107

Тип сенсора: Електрохімічний.

Діапазон вимірювань: 0,00 - 4,00 "проміле".

Габаритні розміри: 145х28х26 Маса 48г. без елементів живлення.

Харчування: 1 батарейка типу "ААА".

Країна виробник: ТМ Україна.

Гарантія 12 місяців. Міжповірочний інтервал 12 місяців.

Інструкція Алкотестер АлкоФор 107 Завантажити

Детальніше

2 800,00 грн

У вибране

Пам'ять (кількість вимірювань) 5
Можливість підключення до ПК або принтера нема
Живлення 1ААА
Гарантія на прилад 1 рік
Тип сенсора електрохімічний
Діапазон вимірювань, проміле 0,00-4,00
Час виходу в режим готовності менше 10 с
Робоча температура 10-40
Дискретність шкали 0,01
Міжповірочний інтервал 12 міс

Алкотестер АлкоФор 107 - напівпрофесійна модель з новим принципом аналізування за допомогою електрохімічного датчика, імпортованого з Англії.

Необхідність купити алкотестер все частіше виникає як для перевірки водіїв, так і у керівників, які заохочують здоровий спосіб життя серед співробітників. Компактний прилад визначає наявність парів алкоголю в видиху. У простих персональних алкотестерах зазвичай використовується менш точний напівпровідниковий сенсор. Алкофор 107

Електрохімічний сенсор, на відміну від напівпровідникового, швидко видає результати (за 20-30 секунд), точність яких не залежить від температури, вологості, вітру. Одна міні-пальчикова батарейка дає заряд на 500 тестів. Сенсор алкометра вимірює концентрацію парів алкоголю у видихуваному повітрі.

За добу рекомендується проробляти до 5 тестів. Завдяки цьому АлкоФор 107 використовується на транспортних, будівельних підприємствах, в деяких офісах з 3-5 співробітниками, що підлягають щоденній перевірці.

В комплекті 5 індивідуальних багаторазових мундштуків для проведення аналізу. Також можна купити одноразові мундштуки-трубочки для алкотестера, що поставляються в упаковці по 200 штук.

Напівпрофесійний алкотестер моделі 107 оснащений автоматичним датчиком, який контролює тривалість, силу видиху. Якщо потік повітря, що видихається слабкий, недостатньо тривалий або відсутній, прилад видасть помилку Err, запобігаючи фальсифікацію результатів. АлкоФор 107 використовується і для індивідуального застосування. Міцний корпус, зручна форма, невеликі розміри роблять алкотестер привабливим домашнім приладом. Для підприємств можна купити алкотестер АлкоФор 107 з перевіркою за додаткові 300 грн. Державну повірку треба проходити через кожні 12 місяців.

сертифікат

Комплектація Алкотестер АлкоФор 107, Мундштуки - 5 шт., Інструкція з експлуатації, Батарейка "ААА", Свідоцтво про реєстрацію.

Кількість вимірювань на одному комплекті батарей - до 500.

Час виходу в режим готовності менше 10 сек.

Робоча температура: 10 - 40 С.

Пам'ять на 5 останніх тестів.

Дискретність шкали 0,01.

Підключення до ПК - немає.

Принтер - немає.

Додаткові функції: Антіобман, лічильник тестів, мундштук з зворотним клапаном, підсвічування при перевищенні граничної норми.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ