Інфрачервоний вушний термометр Omron Gentle Temp 510 Показати більше

Інфрачервоний вушний термометр Omron Gentle Temp 510

ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА

інфрачервоний вушний

час вимірювання: 1с

гарантія: 2 роки

Детальніше

1 182,00 грн

У вибране

Щоб своєчасно дізнатися про запальні процеси в організмі і побороти підвищену температуру тіла, необхідно використовувати термометр, який здатний надати всі відомості.

Найпопулярнішим вважається ртутний термометр, який дає точну інформацію. Але через крихкий матеріал і небезпечну речовину всередині його досить швидко замінив електронний термометр, який більш безпечний і практичний.

Коли використовується інфрачервоний вушний термометр

Це прилад з числа останніх досягнень медичної вимірювальної техніки. Хороший варіант звичайного домашнього вимірювача температури тіла, а в особливих випадках - незамінний. Наприклад, коли потрібно дізнатися температуру тіла маленької дитини, людини, що знаходиться без свідомості або просто уві сні. Інфрачервоний термометр не вимагає прямого контакту з тілом, адже його робота ґрунтується на надчутливому елементі, який реагує на інфрачервоні промені, що виходять від людини.

Термометр Omron (Омрон) Gentle Temp 510 вміє миттєво вимірювати температуру у вушній раковині (вона максимально відповідає внутрішній) і сповіщати звуковим сигналом про готовність результату. В комплекті передбачено 10 змінних ковпачків для дотримання особистої гігієни.

інфрачервоний вушний термометр купити україна

Корпус з протиударного пластику. Такі характеристики роблять вушний інфрачервоний термометр ідеальним для вимірювання температури тіла в дітей.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ