omron gentle temp 520 ціна Показати більше

Термометр OMRON Gentle Temp 520

інфрачервоний вушний

час вимірювання: 1с

гарантія: 2 роки

Детальніше

1 086,00 грн

У вибране

Виробник OMRON (Японія)
Тип безконтактний
Пам'ять (кількість вимірювань) 9
Звуковий сигнал +
Гарантія на прилад 2 роки

Термометр - гарант спокою за власне здоров'я, адже саме він здатний дати людині необхідну інформацію про температуру тіла.

Ртутні термометри відрізняються високою точністю даних, але вони не здатні убезпечити людину від інших проблем, адже крихкий матеріал, з якого виготовлений термометр, може зламатися в будь-який момент. Також такі термометри містять небезпечну речовину, яка здатна викликати отруєння. Час очікування результату може коливатися від 5 до 10 хвилин.

Саме тому найчастіше люди використовують безпечні та зручні електронні термометри, такі як OMRON Gentle Temp 520. Вони вимірюють температуру за допомогою оцінки інфрачервоного випромінювання (теплового), що випромінюється людиною.

Як виглядає на практиці вимірювання температури тіла інфрачервоним термометром?

Невеликий прилад, оснащений інфрачервоним датчиком, потрібно приставити до вушного проходу, не торкаючись тіла. Натиснути кнопку й за 1 секунду прозвучить сигнал, а градусник покаже результат вимірювання на екрані рідкокристалічного дисплею.

Датчик знаходиться на кінці вушної воронки - невід'ємної частини вушного термометра. Для неї передбачені змінні ковпачки (в комплекті 21 шт.), щоб дотримуватись особистої гігієни.

омрон 520

OMRON Gentle Temp 520 запам'ятовує 9 останніх результатів, а після проведення вимірювання, автоматично вимикається.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ