Тонометр на зап'ястя Omron RS1

манжета 13,5 - 21,5 см

індикатор правильної фіксації манжети

гарантія: 5 років

Детальніше

1 210,00 грн

У вибране

Розмір манжети, см 13,5-21,5
Виробник OMRON (Японія)
Тип тонометр на зап'ясток
Технологія інтелектуального вимірювання при аритмії +
Індикатор правильної фіксації манжети +
Пам'ять (кількість вимірювань) 1
Живлення 2хААА
Гарантія на прилад 5 років
Гарантія на манжету 6 місяців

Тонометр Omron RS1 - повністю автоматичний, одягається як браслет - на зап'ястя. Браслет - тонометр купити виникає необхідність, коли потрібно частенько перевіряти тиск  і робити це доводиться десь в дорозі або на роботі.

Автоматичний тонометр на зап'ястя Omron RS1, не звертаючи на себе уваги, точно визначить верхній і нижній тиск. Він приємно подивує Вас простим і безтурботним методом вимірювання.

Вимірювання тиску тонометром на зап'ясті

Просто одягніть тонометр на зап'ястя та натисніть на кнопку. Розпочнеться наповнення манжети повітрям і на електронному табло з'явиться значок індикатор правильного накладання манжети - це індикатор правильної фіксації браслета на руці. Може зображатися й такий символ неправильна фіксація манжети тонометра-браслета - в цьому випадку Ви не достатньо туго одягли манжету, наново добре закріпіть її на зап'ясті та натисніть START. Дуже важливо утримувати кисть на рівні серця і не стискати кулак. При дотриманні таких простих правил Омрон RS1 з точністю покаже всі дані про тиск навіть при аритмії, за цим простежить розумна технологія Intellisense.

texnіchnі-xarakteristiki-ton-omron-rs1

komplekt-postavki-ton-omron-rs1

Інструкція для тонометра Omron RS1. Завантажити

відео гамма семі

Оцінка 
2017-09-13

Тонометр

Люблю все якісне і зручне. Купив у вас такий тонометр, щоб завжди був коло мене, для впевненості, що з тиском все ОК! Дякую Вам.

Напишіть свій відгук!

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ