Глюкометр FreeStyle Optium Показати більше

Глюкометр FreeStyle Optium neo

без кодування

визначає рівень глюкози та кетонів в крові

біосенсорна технологія

калібрування по плазмі крові

Детальніше

420,00 грн

У вибране

Виробник ABBOT (США)
Можливість підключення до ПК або принтера +
Живлення 2хCR2032
Гарантія на прилад безстрокова
Вимірювання показників глюкоза і кетони
Метод вимірювання електрохімічний
Кодування без кодування
Час вимірювання, сек 5
Кількість смужок у стартовому наборі 10
Усереднення результатів 7,14,30

Глюкометр без кодування американської компанії Abbot - FreeStyle Optium neo - нова розробка, яка дозволяє одним приладом вимірювати цукор та кетони (ацетон) в крові.

Фрістайл Оптіум нео - це тонесенький і легесенький пристрій масою 33 грами, який разом з ручкою-проколювачем і футляром має вигляд невеликого гаманця. Екран, як в електронної книги (на базі електронних чорнил) однаково добре висвітлює результати, як при яскравому, так і тмяному освітленні.

Купити хороший глюкометр - найголовніше завдання кожного діабетика

Хворим на діабет дуже важливо довіряти своєму глюкометру хоча б на 99%, щоб завжди бути впевненим в точності проведених аналізів і правильно розраховувати дозу інсуліну. Точність вимірювання залежить не лише від технічної частини, але й від якості та умов зберігання тест-смужок, які містять хімічні реактиви.

Free Style Optium Neo визначає рівень цукру електрохімічним методом - найточнішим з доступних на сьогодні. З глюкометром використовуються тестові смужки Фрістайл Оптіум, кожна з них запакована у фольгований матеріал і це забезпечує збереження всіх характеристик до кінця терміну придатності.

palec.jpg Мобільний чи радіотелефон, мікрохвильова піч, телевізор, тощо може вплинути на правильність роботи цукроміра, тому здійснюйте аналіз та зберігайте прилад подалі від цих джерел електромагнітного випромінювання.

Купити глюкометр в Україні недорого і забути про черги в поліклініках

Система вимірювання цукру Фрістайл Оптіум нео має цілком доступну ціну і задовільняє всі вимоги покупців:

  • точні результати;
  • не потрібно вводити коди;
  • проста і швидка процедура вимірювання;
  • тестові смужки, розфасовані по 50 або 25 штук, завжди є в Україні;
  • разом з лікуючим лікарем можна ввести дані про інсулін, який використовується і система буде визначати необхідну для введення дозу інсуліну;
  • можливість передачі даних з приладу на комп'ютер через USB-кабель.

В деяких випадках лікар може рекомендувати контролювати ще й рівень кетонів в крові - для цього потрібно купити спеціальні стрічки на ẞ-кетони по 10 штук в упаковці.

комплектація глюкометра фристайл оптіум нео

FreeStyle Optium neo глюкометр інструкція

Оцінка 
2018-01-04

Благодарность

Очень хороший глюкометр! Прост в использовании и точен.
Очень хорошая цена и доступность полосок

Оцінка 
2017-05-11

Благодарность

Благодарю Вас, что посоветовали мне купить именно этот глюкометр FreeStyle Optium neo! Я уже давно измеряю сахар, так случилось. За 12 лет, поверьте, я перепробовала немало аппаратов. Сначала был Вантач ультра, затем Акку-Чек актив, далее вантач селект и еще несколько импортных. Но, сейчас я пользуюсь системой фристайл и довольна. И вы знаете, я верю его показателям, потому что до этого мне часто приходилось идти в поликлинику проверять сахар. (Показывает 10,6 - но такого и быть не может!)
Спасибо, девушки, насоветовали меня купить именно этот прибор для измерения сахара, хотелось чего-то нового и хорошего, и я это имею. Будьте здоровы!

Напишіть свій відгук!

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ