Термометр електронний Microlife MT-1931 Показати більше

Термометр електронний Microlife MT-1931

час вимірювання: 5 хв

водонепроникний

гнучкий наконечник

гарантія: 1 рік

Детальніше

205,00 грн

У вибране

Підвищення температури тіла - нормальна реакція організму людини на запальні процеси. В такому випадку необхідно виміряти температуру тіла, щоб зрозуміти, яким чином краще лікувати ту чи іншу хворобу. Термометр - те, що необхідно в даній ситуації.

Багато хто продовжує використовувати ртутні термометри, які можуть дати точні відомості про температуру тіла, але вони вкрай тендітні, вимагають тривалого часу очікування результатів, а також вміщують в собі небезпечну для здоров'я речовину.

Тому електронні термометри досить швидко замінили ртутні, адже вони безпечні, практичні і можуть вимірювати температуру тіла ректально, орально (під язик) і пахвовим способом.

Цифровий термометр з золотим наконечником - матеріал, що не викликає алергії

цифровий термометр ціна

Наконечник градусника Мікролайф МТ-1931 виготовлений з гнучкого матеріалу, який не викликає холодних неприємних відчуттів та алергічних реакцій.

До того ж, вони мають електронне табло, на якому висвічується результат та звуковий сигнал, який повідомить про те, що процес закінчено. Електронний термометр Microlife MT-1931 стане вірним другом й хорошим охоронцем здоров'я людини.

Оцінка 
2017-09-06

Термометр

Безподобна річ! Користуюсь уже місяць, температура у сина скаче. Міряє точно і не переживаю що поб`ється, а це головне. Дякую.

Напишіть свій відгук!

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ