градусник фірми омрон Показати більше

Електронний термометр OMRON Eco Temp Smart

час вимірювання: від 10 с

водонепроникний

гарантія: 3 роки

Детальніше

230,00 грн

У вибране

Коли в організмі людини відбуваються запальні процеси, температура тіла підвищується. Для того, щоб дізнатися про серйозність хвороби, слід виміряти температуру. У цьому може допомогти термометр.

Ртутний термометр може забезпечити людину точною інформацією, але має деякі мінуси: занадто делікатний матеріал, небезпечне речовина та 5-10 хвилин очікування результату. Тому в життя багатьох людей входить електронний термометр, який є максимально безпечним. Він здатний вимірювати температуру ректально, орально (під язик) і пахвовим способом, що практично та зручно. Також в ньому є електронне табло, яке покаже результат. Про закінчення процесу людина довідається за звуковим сигналом.

Як поміняти батарейку в електронному термометрі Омрон

Omron Eco Temp Smart створений, щоб стати вірним помічником Вашій родині на довгі роки. Коли розрядиться елемент живлення (через 1-3 роки в залежності від частоти використання), його легко замінити на новий і далі користуватися приладом. На задній панелі є кришечка - відкрийте її за допомогою викрутки або монетки та замініть батарейку на нову.

як поміняти батарейку в градуснику Омрон

Термометр OMRON Eco Temp Smart - прекрасний варіант для тих, хто стежить за своїм здоров'ям.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ