Термометр Gamma Thermo Soft

час вимірювання: 5 хв

гнучкий наконечник

водонепроникний корпус

гарантія: 3 роки

Електронний термометр Гамма Thermo Soft. Інструкція. 

Детальніше

145,00 грн

У вибране

Виробник Gamma (Англія)
Пам'ять (кількість вимірювань) 1
Живлення 1xLR41
Гарантія на прилад 3 роки
Місце застосування Орально, аксилярно, ректально
Швидкість вимірювання від 60 с

Іноді люди хворіють. Це викликає запальні процеси в організмі, які здатні зробити життя людини нестерпним. Для того, щоб дізнатися про температуру свого тіла, людям необхідний термометр. Саме тому термометр повинен знаходитися в кожній аптечці.

термометр онлайн

Зараз вкрай популярним видом термометра є ртутний, так як він досить точно показує інформацію. Але не дивлячись на те, що даний термометр точний, він має ряд мінусів, таких як:

  • крихкий матеріал, який легко б'ється;
  • отруйна речовина всередині;
  • довге вимірювання (5-10 хвилин).

У зв'язку з цим світ визнав новий, електронний термометр, який є повністю безпечним, практичним і зручним варіантом для вимірювання температури. Він здатний вимірювати ректально, орально (під язик), а також пахвовим способом.

Термометр Gamma Thermo Soft покаже результат на електронному табло, а після закінчення процедури повідомить про це за допомогою звукового сигналу. 

Переваги електронного термометра для новонароджених Gamma Thermo Soft 

Термометр Gamma Thermo Soft - модель з м'яким, приємним до тіла, гнучким наконечником. Завдяки цьому немає необхідності ставити дитині під руку весь градусник - датчик, що знаходиться на кінці гнучкого наконечника легко встановлюється, не знімаючи одяг, пелюшки. Він покаже результат на електронному табло на протязі 100 с, про закінчення процедури сповістить звуковим сигналом.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ