електронний термометр gamma T 70 відгуки Показати більше

Термометр Gamma T-70

час вимірювання: 5 хв

гнучкий наконечник

водонепроникний

гарантія: 3 роки

Термометр gamma t-70. Інструкція.

Детальніше

130,00 грн

У вибране

Виробник Gamma (Англія)
Пам'ять (кількість вимірювань) 1
Звуковий сигнал +
Гарантія на прилад 3 роки

Ідеальний показник температури нашого тіла 36,6 °С. Будь-яке відхилення від норми може бути ознакою як запального процесу, так і більш складних випадків. Тому термометр для визначення температури є обов'язковим атрибутом будь-якої аптечки.

Найбільш поширеними на сьогодні залишаються ртутні термометри. Їх покази є максимально точними. Похибка становить лише ± 0,1°С. Проте ртутні термометри мають ряд вагомих недоліків:

  • виготовляються з тонкого скла, яке легко б'ється;
  • містять небезпечну речовину - ртуть;
  • для вимірювання потрібно затратити 5-10 хв.

Саме тому на зміну ртутним термометрам прийшли сучасні прилади - електронні термометри, які абсолютно безпечні у використанні. Вони дозволяють вимірювати температуру орально (під язиком), підпахвовим методом, а також ректально. На електронному табло можна спостерігати як зростає температура. Закінчення вимірювання супроводжується звуковим сигналом. 

Електронний термометр Gamma Т 70 з гнучким наконечником

Моделі з гнучким наконечником дорожчі, ніж звичайні. Та у випадках, коли вимірюють температуру новонародженим, капризним дітям чи дорослим варто заплатити більше й отримати прилад з приємним, теплим на дотик наконечником, який згинається. Це не викличе неприємних відчуттів, ще й дозволить спостерігати під час вимірювання за ростом показів на табло.

термометр гнучкий гамма

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ