Масажери пружинні для пальців "Маленьке кільце"

нікельований зовнішній діаметр - 36 мм

внутрішній діаметр - 12 мм

діаметр проволоки - 0,45 мм - 9 мм

Детальніше

21,00 грн

У вибране

Масажер для пальця Су-Джок "Кільце для пальця №1"

    Су-Джок терапія - це один із напрямів Оннурі медицини, розроблений південно-корейським професором Пак Чже Ву. В перекладі з корейської мови Су - кисть, Джок - стопа.

    Методика Су-Джок діагностики полягає в пошуку на кисті і стопі в певних зонах, що є відображеними рефлекторними проекціями органів, м'язів, хребта больових точок відповідності, які вказують на ту чи іншу проблему. Маючи велику кількість рецепторних полів, кисть і стопа пов'язані з різними частинами людського тіла. При виникненні патологічного процесу в органах тіла, на кистях і стопах виникають больові точки відповідності - пов'язані з цими органами. Знаходячи ці точки су-джок терапевт може допомогти організму впоратися із захворюванням шляхом стимуляції їх голками, магнітами тощо.

Оцінка 
2017-05-15

Масажер для пальців

Доброго дня! У мене часто терпнули пальці рук, доводилося постійно носити із собою щось колюче. Прийшовши нанову роботу, в офіс, я не могла не звернути уваги на те, що багато працівників, час від часу крутили на пальцях якісь дротики. Як виявилося, це були су джок масажери, досить прості на вигляд, але мені одразу сподобалися. Я теж собі замовила у вашому інтернет магазині і тепер у мене не німіють пальці і взагалі, я цілий день на роботі енергійна і бадьора. Це класний масажер!!!

Напишіть свій відгук!

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ