Слуховий цифровий апарат Siemens Arena 1P Показати більше

Слуховий цифровий апарат Siemens Arena 1P

призначення: середня втрата слуху одноканальний слуховий апарат Arena 1P rexton

Детальніше

3 119,00 грн

У вибране

Слуховий апарат одноканальний

 з двонаправленим мікрофоном Arena 1P rexton

    Слуховий апарат — обладнаний мікрофоном та динаміком невеликих розмірів. Призначений для людей, які мають  порушення слуху, яке вимірюється аудіометрією.

    Компанія Siemens була заснована у жовтні 1947 року офіцером артилеристом Вернером фон Сіменсом та механіком Йоганом Георгом Гальске, та назву "Телеграфне підприємство "Сіменс та Гальске". За дуже короткий період ця компанія стала провідною в області електрики. В аудіологічному наапрямку компанія почала працювати з 1878 року. За цей час Siemens став одним з провідних лідерів у галузі слухопротезування. Слухові апарати цієї фірми ефективно компенсують будь-які втрати слуху, вони надійні та зручні у використанні.

    Завушні види слухових апаратів — використовуються значно частіше. Вони компактні і ергономічні, мало помітні, враховуючи тілесний колір, видима ж частина  собою виготовлений за індивідуальним зліпком внутрішньовушний вкладиш. Більшість моделей завушних протезів можна підключати до телевізора або приймача.

    Cлуховой апарат з повністю цифровою обробкою звуку та налаштуванням. Легко налаштовується на виїзді або у пацієнта вдома. Односпрямований мікрофон.

    Основні переваги даного слухового апарату: використання передових технологій для поліпшення якості звучання та зручності у використанні.

Технічні характеристики 1P Arena:

- найбільше підсилення  71 Дб;

- найвища вихідна потужність 131Дб;

- система придушення зворотного зв'язку;

- діапазон регулятора гучності (з кроком) 48 (32);

 -тип підсилювача цифровий;

- межі частотної настройки 280-7000 Гц;

- наявність аудіовходу.

Особливості:

- кнопка перемикання режимів (М-Т);

- відсік програмування з 2-ома триммерами;

- регулятор гучності;

- батарейний відсік із замком.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ