Аплікатор Ляпко "Краплинка 3,5 Ag"

розмір: 33×33 мм крок голки: 3,5 мм кількість голок: 128

Детальніше

88,00 грн

У вибране

Крок голки, мм 3,5

Аплікатор Ляпко "Краплинка 3,5 Ag" 

     Аплікатор - це гумова еластична пластина з розташованими на ній голками з п'яти різних металів, які знаходятьна одна від одної на певній відстані.

Ця відстань іншими словами називається "крок". Мінімальний крок між голочками - це як у "Краплинці" 3,5 мм, а є максимальний, як у "Коврику"  7,0 мм.

Є ще "крок" 4,0 мм - у "М'ячика"; 4,9 мм - у "Дуеті"; 5,0 мм - "Ромашка"; 5,8 мм - у аплікаторі "Шанс". Крок підбирається індивідуально для кожного, в

залежності від чутливості шкіри та необхідної степені інтенсивності дії, орієнтуватися необхідно на комфортність відчуттів при використанні

аплікатора.

  Аплікатори призначені для аплікацій на будь-які ділянки тіла (частіше на область спини). Високий лікувально-оздоровчий ефект зумовлений вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними властивостями аплікаторів Ляпко. В результаті активізується діяльність нервової, серцево-судинної, кісткової, травної та інших систем.

  При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає обробку миючим розчином, промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена).

lyapko vlastyvosti

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ