Ляпко валик лицевий Показати більше

Аплікатор Ляпко "Валик для обличчя М 3,5 Ag"

розмір: 40×51 мм крок голки: 3,5 мм кількість голок: 272

Детальніше

355,00 грн

У вибране

Крок голки, мм 3,5
Аплікатор являє собою еластичну гумову пластину з закріпленими на ній голками з необхідних для організму металів, наклеєну на циліндричний валик.

  Аплікатори призначені для аплікацій на будь-які ділянки тіла (частіше на область спини). Високий лікувально-оздоровчий ефект зумовлений вираженими рефлекторно-механічними, гальвано-електричними властивостями аплікаторів Ляпко. В результаті активізується діяльність нервової, серцево-судинної, кісткової, травної та інших систем. Особливо виражені захисні (імунологічні) властивості. При відсутності побічних ефектів змушує захисні сили організму «прокинутися» і включитися в активну боротьбу з хворобою.

  При індивідуальному використанні аплікатор Ляпко не потребує дезінфекції. Гігієнічний догляд за ним передбачає обробку миючим розчином, промивання проточною водою і просушування потоком гарячого повітря (за допомогою фена). 

    Особливості аплікатора "Валик для обличчя 3,5 Ag" :

- спеціально розроблений для впливу на обличчя та зону волосяної частини голови.

- дає можливість обробляти практично будь-які ділянки  тіла (зони дрібних суглобів кінцівок, кисті і стопи), для зняття спазмів і болю .

- дозволяє дуже акуратно обробляти місця навколо пошкоджених ділянок (травм, післяопераційних рубців, переломів), варикозному

   розширенні вен (крім періоду загострення).

Lyapko/lyapko vlastyvosti

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ