Бандаж для спини Т 124 (поперековий)

4 ребра жорсткості

висота: 24 см

Детальніше

820,00 грн

У вибране

Бандаж (пояс) для спини значно полегшує самопочуття людей, що страждають на радикуліт, остеохондроз або пацієнтів з міжхребцевими грижами. Для запобігання всіх цих хвороб, одягайте корсетний пояс при підійманні важкого, роботі на городі або на будівництві, якщо Ви цілий день змушені простоювати на ногах або сидіти в кріслі. Пошкодуйте спину і підтримайте її при навантаженнях, а вона віддячить своїм здоров'ям.

Бандаж поперекового відділу спини Т 124 виготовлений з еластичної тканини, ззаду є 4 твердих пластикових вставки паралельно хребту і ще 2 м'яких з боків - для надійної, але дбайливої фіксації поперекового відділу хребта в правильному природному положенні. За допомогою перехрещених пасків-затяжок корсет для попереку можна зручно і щільно припасувати до тіла. Підтримуючий пояс для попереку дозволяє запобігти стиранню міжхребцевих дисків і появі протрузій.

Як правильно одягати і скільки носити ортопедичний пояс-бандаж для спини

Іноді покупці кажуть - пояс занадто перетягує і біль тільки посилився. Це означає - він був неправильно одягнений.

Протирадикулітний корсет одягається лежачи: добре потягніться, щоб максимально розтягнути хребет і звільнити м'язи від защемлень. Тільки тоді можна фіксувати поперек корсетним бандажем. А носити потрібно не більше, ніж 6-8 годин на добу, щоб м'язи не звикали до постійної підтримки.

Інтернет-магазин Beemed пропонує ортопедичні бандажі українського виробника з м. Ковель хорошої якості і за низькою ціною.

покази до застосування бандажа для спини Т124

bandazh-pojasnichnyj-T124-razmera

відео бандаж при грижах хребта

відео про визначення розміру пояса

Оцінка 
2020-02-22

Бандаж для поясниці

Я працюю на будові і щоб не бути в 50 інвалідом, завжди перед роботою одягаю пояс на спину, тому перепробував їх багатенько. Останній раз купив бандаж Т124 і мені в ньому найкомфортніше, бо можу верхніми додатковими поясками добре притиснути корсет до талії. Добре підтримує і дозволяє згинатися.

Оцінка 
2016-10-18

Ортез пояснично-крестцового отдела

У меня постоянно болит спина в области поясницы, особенно утром после сна или когда ребенка поношу на руках. МРТ показало небольшые протрузии. Врач порекомендовал носить ортез пояснично-крестцового отдела, но в аптеке о таком не и не слышали. Тогда уже в Википедии узнал, что ортез - по сути тот же бандаж. Нашел здесь самый дешевый из тех, что с ребрами жесткости и черного цвета. Теперь делаю с утра зарядку, хорошо разминаюсь и одеваю пояс - стал чувствовать себя намного лучше.

Оцінка 
2016-10-07

Ірина

Дякую Вам! Пояс, який Ви мені запропонували, дійсно хороший. Я оділа і знімати не хочу. Вже і не переживаю, щось знову буде боліти у попереку.

Напишіть свій відгук!

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ