Інгалятор OMRON Comp Air C29 Показати більше

Інгалятор OMRON Comp Air C29

тип: компресорний

середній розмір частин аерозолю: 3,0 мкм

рівень шуму: 60 дБ

вага приладу: 2,3 кг

гарантія: 3 роки

Модель знята з виробництва. Нема в наявності.

Детальніше

3 370,00 грн

У вибране

Вага, кг 2,3
Виробник OMRON (Японія)
Адаптер в комплекті +
Гарантія на прилад 3 роки
Середній розмір частинок аерозоля, мкм 3,0
Об'єм резервуара для лікарських препаратів, мл 2-7
Залишковий об'єм ліків, мл 0,7
Рівень шуму, децибел 60
Продуктивність (вихід аерозоля), мл/хв 0,4

Компресорний інгалятор OMRON C29 (Омрон C29) розроблений спеціально для лікарень, поліклінік, медпунктів - його компресор може працювати безперервно. Відмінно послужить і як інгалятор при бронхіті, особливо хронічному, для домашнього користування.

В основі розпилювальної камери (або небулайзерної) цієї моделі - технологія віртуальних клапанів VVT, що забезпечує збільшення вивільнення аерозолю на вдиху і зменшення витоку ліків при видиху. Ця камера дозволяє відчутно підвищити дозу аерозолю, яка вдихається, зменшити час інгаляції та вберегти навколишнє повітря від забруднення препаратами.

Небулайзер дає можливість налаштовувати різний потік аерозолю: для дітей, стареньких та ослаблених людей, для дорослих. Прилад пристосований для дезінфекції: можна кип'ятити, автоклавувати і піддавати хімічній обробці необхідні деталі. Перемикач з вологозахисним ковпачком не дозволяє потрапляти воді або лікам в електричну частину. Є ручка для транспортування і відділення для зберігання всієї комплектуючої гарнітури.

  

  

Завантажити інструкцію для інгалятора OMRON (Омрон) CompAir C29

 

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ