Інгалятор компресорний Microlife NEB 100B Показати більше

Інгалятор компресорний Microlife NEB 100B

тип: компресорний середній розмір частинок аерозолю: 2,61 мкм рівень шуму: 55 дБ вага приладу: 1,2 кг

Детальніше

1 575,00 грн

У вибране

Небулайзери Мікролайф - створені з використанням найбільш ефективних і сучасних технологій.

Захворювання верхніх дихальних шляхів ефективно лікуються за допомогою інгаляційної терапії. Це пов'язано з тим , що медикаменти можуть бути легко доставлені до місця запалення. Тому інгаляційна терапія може бути ефективна в лікуванні таких захворювань як: синусити , риносинусити , алергії , поліпи носа , аденоїди , застуда.

Прилад оснащений надійним поршневим компресором. Високоякісний, надійний небулайзер швейцарської фірми Microlife з потужним компресором забезпечує рівномірну доставку ліків до нижніх дихальних шляхів. Прилад дуже простий у використанні, має привабливий дизайн, портативний . Завдяки високій швидкості розпилення препаратів , використання даного небулайзера не займе у Вас багато часу.

Інгалятор і всі комплектуючі зроблені з високоякісних матеріалів і відповідають чинним національним та міжнародним стандартам з безпеки. Використовуваний компресорний метод розпилення забезпечує прекрасну сумісність з більшістю лікарських препаратів. Характеристики: - швидкість розпилення: 0,35 мл/хв;

- розмір частинок: 2,61 мкм; - об'єм резервуару для лікарських препаратів: 2 -12 мл; - живлення: адаптер; - розміри: 140х150х120 мм Комплектація: Компресор. 2. Небулайзерна камера. 3. Доросла і дитяча маски 4. Запасний фільтр. 5. Сумка для зберігання. Гарантія: 3 роки.

Завантажити інструкцію для інгалятора Microlife NEB 100B

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ