Соляна лампа "Піраміда" Показати більше

Соляна лампа "Піраміда"

вага: 2-2,3 кг вік: більше 250 млн. років

Детальніше

552,00 грн

У вибране

Соляна лампа "Піраміда" (2-2,3 кг)

    Лампи з кристалів солі - унікальне природне світло, добре фізичне та психічне самопочуття; здорове, гармонійно іонізоване повітря у приміщенні.

Лампи з кристалів кам'яної солі з натуральним внутрішнім підсвіченням. Такі кристали з'явилися приблизно 260 млн. р. тому. Сьогодні їх добувають на глибині від 200 до 600 м. Кожна лампа за формою та забарвленням є унікальною.

    Завдяки особливому приємному природньому світлу лампи з кам'яної солі є ідеальним джерелом світла як у житлових, так і робочих чи торгових приміщеннях. Підставка до лампи виготовлена з натурального каменю.

    Перші 5-7 днів користування соляною лампою у людей у випадку їх хвороби можуть спостерігатись загострення захворювань: посилений кашель (особливо у курців), нежить. Це пояснюється тим, що негативні аероіони (так звані "іони миття") абсорбують в організмі людини мікроби та активно виводять їх з організму, очищуючи мікрофлору легень та носоглотки. Тривалість перебігу цього процесу у кожної людини може бути різною (від 3 до 10 днів). Таке активне очищення організму може спостерігатись лише на початку використання соляної лампи. У подальшому організм людини поступово адаптується до нового мікроклімату та набуває надійний захист від простудних та інших захворювань бронхо-легеневої системи.

Напишіть відгук

СУПУТНІ ТОВАРИ