Магазин медтехніки Beemed - Профілактика захворювань, пов’язаних з малорухомим способом життя.

Магазин медтехніки Beemed - Профілактика захворювань, пов’язаних з малорухомим способом життя.

tnometr

  

  В живій природі є універсальне правило: якщо організмом щось не використовується, воно зменшується в розмірах і деградує. Наприклад, коли м’язи довго знаходяться в спокої, вони атрофуються – зменшується їх маса і сила. Це правило стосується і нервової системи. Коли людина фізично активна, його нервова система завжди в тонусі, оскільки фізичні рухи супроводжуються потужним потоком нервових імпульсів як від головного мозку до м’язів та шкіри, так і назад. При недостатній фізичній активності зменшується кількість відправлених і отриманих сигналів. Для організму це є показником низької затребуваності не лише м’язів, але й нервів, які ними керують, а це спричиняє зменшення кровопостачання нервів та поступової їх атрофії.

Наші предки постійно рухались – кочували, полювали, багато працювали фізично і тому рідко страждали хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, дихальної і нервової системи, ожирінням.

Активно контактуючи з землею, водою, природою, наші пращури несвідомо впливали на всі рецептори, розташовані на шкірі, задіюючи різні групи м’язів і нервових центрів. А малорухливий спосіб життя сучасної людини призводить не лише до слабких м’язів, але й до загальної слабкості: швидкої втомлюваності, зниження працездатності, частого головного болю.

Але як допомогти собі, якщо сучасний ритм життя не залишає часу на прогулянки, спортзал чи танці?

Napіvavtomatichnі elektronnі Tonometer  Запобігти розвитку атрофії нервових тканин та її наслідкам може регулярний голковий масаж. Це пов’язано з тим, що під впливом великої кількості голок від шкіри йде потужний потік імпульсів до головного мозку та назад. При цьому голкотерапія не вимагає великих затрат часу разом з різними модифікаціями унікального аплікатора Ляпко. Достатньо полежати 15-30 хвилин в день на спеціальних пластинах з голками, які виготовлені з необхідних для організму металів: цинку, міді, заліза, нікелю, срібла і золота. Або ж 10-15 хвилин масажувати проблемні зони валиком Ляпко.

Залишити коментар

* Ім'я:
* E-mail (Не буде опубліковано)
   Веб-сайт: (Site url with http://)
* Коментар:
Код