Скільки радості в родині, коли народилася дитина! Але кожну хвилину батьків мучать тривоги: чи здорове, чи правильно розвивається немовля? Дуже важливо нічого не пропустити та закласти надійний фундамент фізичного здоров'я дитини.
Згадайте відчуття при їзді на простенькому скрипучому велосипеді і на велосипеді з якісними амортизаторами – наскільки легше і приємніше себе почуває ваш хребет, навіть, і при стрибках з бордюрів. Ось так і здорова стопа бере на себе значну частину навантажень, а якщо вона функціонує неправильно – страждає весь організм.
В живій природі є універсальне правило: якщо організмом щось не використовується, воно зменшується в розмірах і деградує. Наприклад, коли м’язи довго знаходяться в спокої, вони атрофуються – зменшується їх маса і сила. Це правило стосується і нервової системи.

Як вибрати тонометр? - Медтехніка для дому

Повідомлення від
Ви вирішили, що настав час, коли тонометр у домашній аптечці є життєвою необхідністю, або ж хочете замінити свій старий апарат на більш сучасний. Але як підібрати з усього різноманіття моделей прилад, який найкраще підійде саме Вам? На що звертати увагу при виборі тонометра?