Електронні
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 28 товарів

Тонометр автоматичний - сучасний і зручний

Електронний автоматичний тонометр використовує осцилометричний метод вимірювання на відміну від механічних апаратів, де використовується метод прослуховування тонів Короткова фонендоскопом.

На руку одягається манжета, з допомогою якої перетискається ділянка артерії, а потім повільно зменшується тиск, відновлюється кровообіг в артерії, що викликає коливання тиску повітря в манжеті. Коливання реєструють спеціальні датчики й автоматичний тонометр видає результат.

Вибір автоматичного тонометра може стати непростим завданням, оскільки існує велике різноманіття моделей з різними наборами функцій і в різному ціновому діапазоні.

Всі тонометри автоматичні поділяються на 3 види:

 • напівавтоматичні на плече
 • тонометр - автомат на плече
 • автоматичний з манжетою на зап'ясток

Щоб правильно вибрати автоматичний тонометр, необхідно відштовхуватися в першу чергу від віку і стану здоров'я людини.

Тонометр напівавтоматичний - недорогий і компактний

Напівавтоматичні тонометри вимагають участі людини в надуванні манжети за допомогою нагнітача - у них немає компресора. Внаслідок цього тонометр напівавтомат легкий і невеликих розмірів. Після досягнення потрібного тиску в манжеті повітря скидається автоматично і в кінці вимірювання на табло видається верхній, нижній тиск і пульс.

Переваги: ​​

 • низька ціна;
 • легка вага;
 • компактна форма;
 • низька витрата енергії.

Тонометри напівавтомати деяких моделей мають додаткові функції:

 • визначення аритмії;
 • пам'ять;
 • середнє значення 3-х останніх вимірювань;
 • індикатор рівня артеріального тиску;
 • індикація розряду батарейок.

Тонометр автоматичний чи напівавтоматичний - який кращий?

У автоматичних тонометрах електроніка зробить за Вас всю роботу - накачає повітря, проведе вимірювання тиску і пульсу, визначить аритмію, запам'ятає результати, може озвучити їх для людей з поганим зором і ще багато корисних речей.
При виборі між напівавтоматом і повним автоматом, насамперед проаналізуйте фізичні та фізіологічні здібності людини, яка буде проводити вимірювання.
Якщо нема проблеми грушею накачати повітря, а фінанси обмежують - можна вибрати тонометр напівавтоматичний - він дешевший. Але літній людині, в якої нема сили, тремтять руки краще не економити, а відразу купувати автоматику.
Перед покупкою обов'язково обміряйте обхват плеча. Важливо, щоб манжета вимірювача підходила за розміром - не надто велика і не маленька.
Ще залишилося вирішити, які додаткові функції для вас важливі - індикатор аритмії, пам'ять для двох користувачів, індикатор руху і правильного накладання манжети, усереднення трьох останніх вимірювань та інші.
Для молодих і активних з еластичними, ламкими судинами підійдуть найбільш компактні та зручні - вимірювачі тиску на зап'ясток.
Золотий стандарт - вимірювання тиску на плечі, де проходить велика артерія, що дає можливість максимально точно визначити показники.
Річ у тім, що периферійні судини (на зап'ясті) з часом пошкоджуються атеросклерозом і вловити коливання тонких, слабких, може ще й захованих під підшкірним жиром судин важко навіть для найточніших приладів.

Як купити тонометр автоматичний або купити тонометр напівавтомат в інтернет-магазині Beemed

Уважно вивчіть характеристики різних моделей вимірювачів тиску: для цього треба зайти на сторінці товару в нашому інтернет-магазині в Специфікацію. Три різні моделі можна додати для Порівняння - так зручно в одній таблиці розглянути всі характеристики.
Але якщо все ж важко визначитися - телефонуйте без зволікань.
Ми доставляємо замовлення в усі регіони України.