Каталог

Ортопедичні устілки
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 11 товарів

Ортопедичні устілки: рятівний круг від 1000 загроз

Все ще можна виправити! Ортопедичні устілки - незамінний аксесуар при профілактиці плоскостопості, деформації пальців на стопах, неякісного взуття, тривалій роботі в стоячому положенні.

Ноги - це наша опора. Вроджена чи набута патологія стоп негативно впливає на комфорт ходьби. В першу чергу страждають суглоби голеностопа, колін і тазостегнової частини. Патологічні зміни в ногах провокують порушення в хребті та нервовій системі, втрачається рівновага, з'являються проблеми з координацією.

Ігнорування необхідності повернення анатомічних особливостей стопи призводить до набряків, артрозу, передчасного зносу суглобів, кульгавості. Стимулює варикозне розширення вен. Застій крові в суглобах тягне на дно всю серцево-судинну систему. Щоб уникнути перерахованих вище загроз досить купити ортопедичні устілки. Це так просто ...

Для чого потрібні ортопедичні устілки. Дбаємо про гармонійну архітектуру стопи

Грамотно підібрані устілки допоможуть при поздовжній, поперечній або комбінованій плоскостопості, а також виконають такі завдання:

  • коригування початкового підйому склепінь стопи (здійснюється за допомогою коригування форми устілки в залежності від різновиду плоскостопості);
  • відновлення природного положення стоп (однією з ознак плоскостопості є зміщення стопи в зовнішню сторону);
  • усунення дискомфорту при ходьбі (компенсують дефекти будови взуття)
  • відновлення амортизуючих властивостей стопи;
  • поліпшення координації рухів;
  • відновлення кровообігу.

Індивідуальні ортопедичні устілки - прощаємося з плоскостопістю.

Бувають профілактичні устілки та лікувальні устілки для ніг. Дуже уважно підбирайте, щоб досягти максимальної ефективності. Призначені для відкритого, закритого і взуття на підборах. Градуюються по товщині, в залежності від сезону - на літні та зимові. Бувають шкіряні, силіконові.

Види ортопедичних устілок:

  1. Каркасні (Мають високу жорсткість, посилену амортизацію. Призначені для тривалого перебування на ногах і високих навантажень).
  2. Безкаркасні (Мають м'який вплив на стопи, захищають сухожилля. Гарні при профілактиці плоскостопості. Рекомендовані людям з цукровим діабетом).

У beemed.com.ua представлені устілки "footcare" українського виробництва. Також в асортименті є масажні, ортопедичні, півустілки-супінатори, магніто-масажні устілки Біомаг, Росія.

Увага: Кожних два роки лікувальний аксесуар потрібно підбирати заново, оскільки нога змінює форму.

Хочете легко і швидко ходити? Треба ортопедичні устілки купити

Всього від 110 гривень в beemed.com.ua можна придбати устілки, які нормалізують кровообіг та покращать самопочуття Вас і Ваших ніг. Використовуючи розрахунок за передоплатою навіть не треба виходити з дому. Якщо Вам зручний «накладний платіж», beemed.com.ua приймає й цей спосіб оплати. До Києва, Львова, Харкова, Дніпро здійснюється експрес-доставка. Також ця опція доступна для інших міст України.
Beemed - зробіть крок назустріч здоров'ю.