Каталог

Налокітники
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Налокітник і бандаж на лікоть. Приємна реабілітація.

Сталося? Заняття спортом, старі травми, падіння і біль в руці говорить Вам «Привіт»? Не ведіть дискусію. Використовуйте бандаж для ліктя, і проведіть період реабілітації з користю для себе.

Бандаж на лікоть. Збільшуємо безпеку пошкоджених суглобів.

Фіксатор для ліктя забезпечує безболісну рухливість руки і впевненість в собі. Вироби представлені в двох категоріях: бандаж і ортез. Бандажі, а також категорія "налокітники" - трикотажні вироби. Служать для профілактики травм, реабілітації при вивихах і розтягненнях середньої тяжкості. Варіанти із зігрівальними властивостями допомагають при хронічних захворюваннях суглобів: артрити, бурсити. Ортези та категорія "Тутори" - більш складні конструкції з використанням металевих шарнірів. Забезпечують максимальну ступінь фіксації. Використовуються при сильних ушкодженнях і розривах зв'язок. Незамінні після операцій. Служать для захисту від небажаних рухів.

Які налокітники купити в BeeMed. Доступно про різновиди.

Інтернет-магазин beemed.com.ua пропонує налокітники медичні вітчизняного виробництва, фірм: Алком, Реабілітімед, Тиса-Київ. Продукція відрізняється міцністю і багатим асортиментом, з широким ціновим діапазоном. Налокітники лікувальні можна купити від 80 гривень. Також, в наявності бандажі, тутори, ортези.

Налокітники медичні: як вибрати, щоб був позитивний ефект.

При виборі фіксатора на лікоть враховуйте:

  • Тип бандажа [підбирається в залежності від складності травми]
  • Розмір [виміряйте окружність ліктя і звіртеся з таблицею розмірів]
  • Якість матеріалів [вибирайте натуральні і гіпоалергенні]
  • Ергономічність [впливає на можливість носіння одягу поверх налокітника]

Дотримання цих умов прискорить Вашу реабілітацію мінімум в два рази. Налокітники купити в нашому інтернет-магазині можна зручним для Вас способом оплати. [Накладний платіж або передоплата] Доставка товару проводитися по всій Україні. Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Полтава, Суми, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернігів, Рівне, Житомир, Чернівці, Кіровоград та інші міста України. BeeMed - здоров'я з доставкою додому!