Наколінники
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 21 товарів

Наколінник на колінний суглоб продовжує маршрут

Наше коліно - найбільш багатостраждальний суглоб, на нього випадає основне навантаження при звичайній ходьбі. Заняття спортом, нелегка фізична праця, тривале перебування на ногах - величезне випробування для навколосуглобових сухожиль, зв'язок, хрящових структур, м'язів. А розбиті коліна в дітей - класика жанру. Ці удари, розтягнення залишають відбиток. З віком ситуація ускладнюється надмірною вагою, втратою вологи з хрящів.

Всього боятися та лежнем лежати - не вихід. Бо рух - життя, а малорухливість стає причиною застою лімфи, засмічення судин, а отже, поганого постачання киснем навколосуглобових тканин. М'язам також потрібні постійні навантаження, щоб залишатися в тонусі й виконувати підтримувальну та рухову функції.

наколіники ціна

Спеціальні ортопедичні пристосування - медичні наколінники - допоможуть вберегти суглоби від багатьох проблем. Підберіть наколінник на колінний суглоб - й сміливо вирушайте в пішохідне турне!

Коли й чому варто одягати бандаж на колінний суглоб

Ортопедичні наколінники можна й потрібно носити, не чекаючи провісників захворювання. Одягайте наколінники легкої фіксації, коли планується посилене навантаження на коліна - ранкова пробіжка, піший похід, важка робота чи спортивні тренування.

наколінники ортопедичні купити

Захворювання колінних суглобів, коли вже є біль, набряки, червоніє шкіра в колінній області, можна розбити на 3 групи:

  • запальні захворювання (артрити, тендиніти, бурсити, міозити);
  • травматичні ушкодження (удари, розтягнення, розриви зв'язок, вивихи та переломи);
  • хронічні прояви (артрози, остеохондрози).

Для кожного окремого випадку лікар призначає лікування й рекомендує бандаж на коліно, вибираючи з трьох типів:

  1. Зігріваючі.
  2. Компресійні.
  3. Фіксуючі.

Зігріваючі наколінники найбільш популярні, використовуються при запаленнях та хронічних процесах, просто в холодну пору для комфортного самопочуття. Виготовляються з трикотажного полотна або неопрену.

Компресійні (здавлюючі) колінні бандажі використовуються при набряках колін. Це тонкі, але міцні вироби круглої в'язки з еластичної латексної нитки.
Фіксуючі наколінники призначені для обмеження рухів, розвантаження й підтримки суглоба. Фіксуюча група представлена ​​великим вибором модифікацій - від легких, м'яких фіксуючих пов'язок до складних туторів з металевими ребрами жорсткості.

Тутор, ортез колінний, бандаж на коліно - в чому різниця

наколінники купити Тернопіль

Покупці часто заплутуються в цих термінах. Лікар призначив "ортез" - значить потрібно з-під землі дістати саме ортез.

Зрозумійте, що ортез - загальна назва для ортопедичних пристосувань, створених для фіксації, розвантаження або знерухомлення частини тіла. Тому пов'язка, наколінник, бандаж, фіксатор, брейс - теж ортези для колінного суглоба.

Тутор - це альтернатива гіпсової пов'язки, має металеві пластини-вставки, що не дають нозі рухатися в суглобі.

Уточніть в лікаря-ортопеда, якого ступеню фіксації купити колінний бандаж - легкого, середнього або сильного.

Наколінники медичні за низькою ціною в інтернет-магазині Beemed

Ціна медичних наколінників залежить від використовуваних матеріалів, складності конструкції. М'які поліамідні наколінники купити можна недорого, зносостійкі для професійних спортсменів - за середньою ціною і жорсткі колінні бандажі, тутори для застосування після травм, операцій - в межах 500-1300 грн. В кожного виробу свої вимоги до зняття мірок та розмірна сітка.

В інтернет-магазині ортопедичних товарів Beemed в Україні замовлення відправляються Новою поштою або Укрпоштою в Київ, Одесу, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Вінницю, Полтаву, Миколаїв, Черкаси, Херсон, Суми, Івано-Франківськ, Чернігів, Рівне, Житомир, Чернівці, Луцьк та інші міста. В Тернополі вітається самовивіз.