Тонометри
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 58 товарів

Тонометри медичні були придумані ще в 19 столітті, щоб всі ми жили довго і щасливо. Тонометр - це прилад, який обов'язково має бути в кожній домашній аптечці. Адже рівень артеріального тиску є одним з основних і яскравих показників стану здоров'я людини і стежити за ним треба всім. Досягнення електронної техніки дозволили зробити хороший тонометр максимально простим, зручним і функціональним.

Як легко і швидко купити тонометр в Україні?

Навіть здоровим людям потрібно купити тонометр для вимірювання артеріального тиску і перевіряти свої показники 1 раз на місяць. А тим, хто страждає на артеріальну гіпертензію необхідно звикнути проробляти процедуру вранці і ввечері - 2 рази на день. Покупка тонометра в аптеці часто не задовольняє споживачів, оскільки у фармацевта, як правило, немає часу пояснювати відмінності різних моделей. На сайті Beemed надана детальна інформація щодо характеристик кожної моделі, а також корисні рекомендації для правильного вибору і подальшої експлуатації. Все це допоможе вам купити тонометр в інтернет-магазині недорого і швидко.

Виробники тонометрів - їх географія

Найбільшим попитом серед наших клієнтів користуються японські тонометри Omron, AND - це точні високотехнологічні і стильні прилади з оптимальним набором функцій. Представництва цих компаній вже багато років працюють в Україні, організовані сервісні центри у всіх містах. Цікаві моделі представляють виробники зі Швейцарії - Microlife, Dr.Frei, Rossmax. Унікальна пропозиція - 10 років гарантії на свої прилади від Dr.Frei. Якщо шукаєте простий і недорогий вимірювач артеріального тиску, зверніть увагу на модельний ряд Gamma або Longevita з Англії. Лідерство у виготовленні механічних апаратів належить Little Doctor, Сінгапур.

Зверніть увагу - з'явилися дистриб'ютори, що пропонують купити з рук німецький тонометр на зап'ястя з дуже привабливою ціною - люди, які спокусилися на підробку - отримують апарат без гарантії, який практично не працює .

Типи і види тонометрів

Типи і види приладів для вимірювання артеріального тиску представлені на схемі:купити  тонометр

Щоб правильно вибрати тонометр, дайте відповідь для себе на такі запитання:

  1. Який вік людини, для якої купується прилад? Для молодого або середнього віку - підійде будь-який, літнього - тільки плечовий.
  2. Чи є аритмія? При аритмії потрібен прилад з функцією інтелектуального вимірювання.
  3. Який обхват руки вище ліктя? Більше 32 см - потрібна збільшена або універсальна манжета. Для дитячої руки - спеціальна дитяча. У разі, коли вимірює тиск вся сім'я - відразу вибирайте модель з комплектом манжет.
  4. Чи важливо фіксувати дату і час вимірювання? Якщо так - потрібна модель з реєстрацією дати і часу.

Де плануєте користуватися - вдома або в поїздках? Для поїздок вибирайте зап'ястний або компактний плечовий тонометр.

Вибираємо тонометр ціна, функціональність

Ціни на тонометри в Україні починаються з 260 грн. і досягають 10 000 грн. Як не розгубитися? Давайте розберемося, від чого ж така різниця ціни на тонометри.
Найдешевші тонометри - механічні. Вони надійні, але вимагають певних навичок, а також хорошого зору, слуху і моторики пальців. Саме з цієї причини краще все ж купити недорогий тонометр автоматичний базової моделі. Такий апарат підійде, якщо у вас немає серйозних відхилень в роботі серця, вимірювання проводиться з допомогою всього однієї кнопки, він компактний і легкий, і при цьому такий тонометр недорогий. Але при наявності аритмії доведеться купувати прилад для вимірювання тиску, ціна якого вже більша, оскільки він оснащений додатковими функціями інтелектуального вимірювання. Також підвищує ціну збільшена манжета для повної руки або пам'ять на двох користувачів, можливість підключення до комп'ютера і ще багато різних фішок від виробників. Тому важливо визначити, які опції для вас необхідні, а які другорядні і ви не готові за них платити.
Вибирайте вимірювач артеріального тиску до вподоби Вашому серцю і робіть замовлення на сайті або по телефону. Ми доставимо замовлення в Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одесу протягом 1 - 3 днів.