Медичне діагностичне обладнання
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 154 товарів

діагностування організму

Кращі уми людства здавна своїми працями прославляли і розвивали культуру збереження здоров'я, в цьому допомагає і медичне діагностичне обладнання. Сучасній людині дотримуватися її необхідно, адже суспільство любить здорових, інакше немає сил працювати, творити, радіти життю. Але вчасно діагностуючи зміни в стані організму і приймаючи правильні заходи, можна успішно зустріти і століття на ногах, зі свіжою пам'яттю і будучи корисним наставником своїм близьким.товари для медичної діагностики

Медичне діагностичне обладнання для дому та лікувальних закладів

У розділі Діагностика інтернет-магазину медтехніки Beemed знайдете медичне діагностичне обладнання для контролювання показників здоров'я в домашніх умовах:

  • Електронний термометр, прилад для вимірювання тиску, ваги підлогові - приклади діагностичного медичного обладнання, необхідного в кожній домашній аптечці.
  • Прилади для вимірювання цукру в крові і медичні витратні матеріали до них (тест-смужки для глюкометрів, ланцети), голки для шприц-ручок - просто необхідні речі для діабетиків.
  • Візуальні тест-смужки для визначення ацетону, цукру, рН, білірубіну, білка, лейкоцитів в сечі допомагають виявляти небезпечні зміни.
  • Водіям або пильним батькам підлітка може знадобитися портативний алкотестер.
  • Студентам - медикам і лікарям - професійні стетоскопи.

Всі діагностичні медичні апарати для самостійного використання сертифіковані. Кожен апарат ми обов'язково перевіряємо на справність, заповнюємо гарантійний талон, перш ніж відправити Вам. Доставка по Україні в основному займає від одного до трьох днів.