Здоровий клімат
Відображати 1 - 8 з 8 товарів

Здоровий клімат в домі - гарант здоров'я всієї сім'ї

Хіба ж не приємно дихати на повні груди десь у хвойному лісі, поблизу моря, а чи у горах? Тим, хто періодично відпочиває на природі, добре знайоме це приємне відчуття бадьорості, здоров'я, сили.

Та повертаючись додому з відпочинку, ми швидко виснажуємося, стаємо млявими, дратуємось через дрібниці. Через те стаємо вразливіші для різних хвороб. Будь-яка хвороба виснажує й організм, і гаманець. І часто вже не залишається коштів на відпочинок. Ось таке замкнуте коло…

Розірвіть це коло, створивши здоровий клімат у своїй квартирі. Для цього забезпечте чисте, насичене негативними іонами повітря, правильну вологість, навчіться очищати та збагачувати необхідними мінералами воду для пиття і вся сім'я буде бадьорою, з міцним імунітетом і хорошим настроєм.

А досягнути цього допоможе кліматична техніка від інтернет-магазину Beemed.

Лампа бактерицидна - купити для антисептики, дезінфекції та лікування

Якщо від зайвої вологи в домі розмножився грибок, вам допоможе уф-лампа - купити її можна для приміщень різної площі.

Бактерицидні опромінювачі випускаються різних типів:

  • відкриті;
  • закриті;
  • пересувні;
  • настінні;
  • стельові.

Для лікування багатьох шкірних хвороб (в т.ч. псоріазу, вітіліго), пролежнів з успіхом використовується бактерицидний опромінювач "Промінь", а бактерицидна лампа "Сонечко" спеціально розроблена для лікування лор - органів.

Сольові лампи - мило, симпатично і здорово

Лампа сольова виготовляється із суцільної брили солі з підземних соляних шахт, може бути різної геометричної форми - скала, куля, піраміда. Під дією м'якого нагрівання з брили вилітають негативні іони, які нейтралізують дію шкідливого випромінювання від домашньої техніки - комп'ютерів, телевізорів, холодильника, тощо.

сольові лампи купити Українасоляні лампи фото

Сольова лампа - ваза с камінцями потішить око і дорослому, і дитині.

Зволожувач повітря має бути в кожному домі

Звичайною застудою хоча б раз на рік хворіє практично кожна людина. А чи знаєте Ви, що найголовнішою вимогою для одужання без ускладнень є правильна вологість в кімнаті на рівні 50-70%. В зимові місяці, коли працює опалення, а за вікном мороз, вологість низька, тому її обов'язково потрібно підвищувати будь-якими методами.

Найпростіше, що можна для цього зробити - купити зволожувач повітря для дому. Вмикаючи його щодня, ви зволожите повітря в кімнаті, тим самим забезпечите нормальну атмосферу для дихальної системи та підвищите її захисні сили.

Фільтр води для дому на кожен день 

В наш час, коли з кранів тече жорстка і хлорована вода, виникає потреба купити фільтр для очищення питної води. Адже з часом ми обов'язково відчуємо негативні наслідки вживання неочищеної води. Важливо правильно підібрати фільтр для води, а ще краще вжити систему заходів з очищення та збагачення, щоб в результаті ви отримували не просто чисту, а насичену потрібними мінералами воду.

Консультанти Beemed завжди готові порадити, що Вам потрібно зробити, щоб створити в своєму домі райське місце, в якому запанує здоров'я і життєрадісність.