Аксесуари
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 22 товарів

Комплектуючі для інгаляторів найчастіше псуються через неправильний догляд за ними. Покупці вирішують стерилізувати кип'ятінням небулайзерну камеру або силіконову маску, намагаються голкою щось прочищати, не зважаючи на застереження в інструкції.

Запам'ятайте - змінні деталі від небулайзера кип'ятити не можна!

Деякі конкретні моделі небулайзерної камери для більш дорогих апаратів піддаються кип'ятінню, про це обов'язково прочитаєте в інструкції.

Як правильно очищати і дезінфікувати комплектуючі небулайзера

Щоб уникнути інфікування та неефективного розпилення, після кожної процедури шляхом промивання теплою водою, очищайте всі деталі, крім шлангів-повітропроводів, повітряних фільтрів та компресора.

Після останнього сеансу інгаляції на даний день продезінфікуйте деталі, залишивши їх на 20-30 хвилин в розчині з 1 частини оцту столового і 3 частин дистильованої або відстояної та прокип'яченої води або іншим м'яким розчином для дезінфекції. Які засоби можна використовувати для очищення різних деталей, обов'язково описано в інструкції з експлуатації для кожного апарату.

Якщо Ви все ж невдало прокип'ятили деталі і сталася неприємна ситуація - новий прилад, а вже недієздатний, не впадайте у відчай - вихід простий.

Комплектуючі для інгаляторів - розпилювальна камера, насадки, маска для інгалятора в beemed.com.ua

Важливо дотримуватися правил підбору аксесуарів для небулайзера. Якщо потрібно купити розпилювач для інгалятора Омрон, необхідно підбирати його під конкретну назву небулайзера і не можна замінювати будь-яким іншим розпилювачем. Для небулайзерів Vega, Little Doctor, Dr.Frei, Ulaizer в основному підходять універсальні небулайзерні камери.

У медмагазині Beemed можна придбати комплектуючі для небулайзера, підібравши з широкого асортименту:

  • маски для небулайзера дорослі, дитячі, неонатальні;
  • насадки для інгалятора (загубник, для носа);
  • небулайзерні камери;
  • силіконові трубки;
  • повітряні фільтри (спеціальні прокладки для очищення повітря, яке проганяється компресором).

Якщо ж робите інгаляції в процедурному кабінеті - доцільно буде купити набір комплектуючих для інгалятора і користуватися тільки своїм, щоб вберегти себе від чужих інфекцій. Вдома також зручно кожному члену сім'ї окремо купити загубник для інгалятора або маску.