Каталог

МЕШ-інгалятори
Відображати 1 - 3 з 3 товарів

Меш-небулайзер - новий, сучасний, багатофункціональний пристрій для інгаляцій в побутових умовах. Спеціальна тонесенька сітка в цьому приладі вібрує під впливом ультразвуку і розщеплює лікарську речовину на дрібні шматочки, не погіршуючи при цьому властивостей ліків. Звідси й повне найменування - інгалятор електронно-сітчастий.

Інгалятор меш-небулайзер зумів зібрати воєдино чесноти своїх компресорних (струменевих) і ультразвукових побратимів:

  • абсолютно безшумна робота;
  • маленький розмір;
  • можливість застосування будь-яких ліків, включаючи муколітики, антибіотики, гормональні засоби, фітопрепарати (крім розчинів на масляній основі);
  • не спричиняє нагрівання і порушення структури лікувальної речовини;
  • дозволяє розпорошити майже весь обсяг використовуваного препарату (залишок в камері після процедури - 0,1 мл).

Крім того меш-інгалятор відкрив безпрецедентні можливості в інгаляційній терапії для лежачих хворих. Небулайзерна камера повністю закрита і це дозволяє робити інгаляції в зручному, навіть лежачому, положенні.

Меш - інгалятор (небулайзер) для дітей

Отримує меш-інгалятор відгуки з вдячністю і від батьків маленьких пацієнтів. Тепер, коли дитя вперто відмовляється від інгаляції - не біда, її можна зробити, коли воно засне. 
А для малят до 12 місяців меш-інгалятор - просто незамінний прилад. Використовуючи дитячу маску легко провести інгалювання навіть уві сні, наприклад, коли закладений ніс і дитина важко дихає. 
Всі електронно-сітчасті моделі надзвичайно малогабаритні й легкі, працюють і від розетки, і від звичайних батарейок. Це дозволяє хворим, що страждають цими захворюваннями, завжди мати швидку допомогу при нападі алергії або бронхіальної астми в своїй кишені або сумці. 
Отже, електронно-сітчасті небулайзери - найбільш досконалі та універсальні. До недоліків можна віднести ймовірність забруднення мініатюрних отворів сітчастої мембрани частинками аерозолю при використанні суспензій.

Меш-інгалятор - ціна і виробники

У медмагазині Beemed можна купити електронно-сітчастий інгалятор моделей Omron Ne-U22, Dr.Frei NE-SM1, LD-207U. Прилади розроблені й виготовлені відомими та авторитетними виробниками медичної техніки. 
Єдине, що може відлякати від покупки меш-небулайзера - ціна. Все-таки у багатьох випадках варто витратити на 1000-2000 грн більше, але меш-інгалятор купити й мати можливість робити інгаляції в будь-якому місці, в будь-який час і будь-якими ліками.