Компресорні
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 19 товарів

Інгалятори компресорні - найбільш універсальні та економічно вигідні

Компресорний інгалятор складається з невеликого повітряного компресора (компресорного блоку), який через систему трубочок подає повітря в небулайзерну камеру (заповнену ліками) й утворює дрібнодисперсний туман з ліків, який потрапляє у ваші легені або ніс через мундштук, коли ви дихаєте в звичному режимі.

Переконлива перевага - можливість використання широкого діапазону лікувальних засобів, швидка доставка аерозолю з ліками в потрібний відділ дихальних шляхів хворого від грудного віку до глибокої старості, також надійність, простота в експлуатації.

Типи компресорних інгаляторів

В Україні можна купити компресорний інгалятор таких типів:

  • прямоточний - з постійним безперервним виходом струменя аерозолю (зустрічаються моделі, в яких пацієнт має можливість самостійно зупиняти подачу струменя);
  • активовані вдихом - спеціальні силіконові клапани в розпилювальній камері відкриваються і випускають потік під впливом вдиху і закриваються при видиху. Це дозволяє економити препарат і не забруднювати навколишнє повітря. Але людям із слабкою силою вдиху (астматикам, наприклад) вони не підійдуть;
  • з віртуальними клапанами - ви дихаєте в звичайному режимі, та завдяки спеціальним щілинам в загубнику, вдихаєте максимальну кількість аерозолю, а при видиху відбувається повторне подрібнення.

Інгалятор компресорний - ключові параметри

Перш ніж купити інгалятор компресорний, прогляньте важливі характеристики:

  • розмір часток не повинен перевищувати 5 мкм  (чим більше - тим краще, за європейським стандартом - більше 50%);
  • залишковий обсяг - залишок нерозпиленого лікарського розчину (надзвичайно важливий параметр при інгалюванні дорогими препаратами, чим менший залишок - тим економніше);
  • швидкість розпилення - чим вищий параметр, тим менше часу ви витратите на інгаляцію, що виключно вагомо при покупці небулайзера для дитини (оптимальне значення - 0,5 мл / хв).

Компресорний інгалятор для дітей - специфіка вибору

Важливо розуміти, що інгалятор компресорний дитячий володіє тими ж технічними характеристиками, що й інгалятор для дорослих. Він відрізняється захоплюючим дизайном та барвистістю, має додаткові дитячі маски, але "начинка" в ньому та сама. І, звичайно, вибирайте малошумні моделі.

Ціни на компресорні інгалятори в магазині - Beemed

Медтехніка Beemed запрошує купити онлайн інгалятори компресорні Омрон, Юлайзер, Little Doctor, Gamma, Longevita за ціною від 698 грн. На сайті ви знайдете моделі для домашнього користування, для дітей, невеликих амбулаторій, фізкабінетів з великим потоком пацієнтів.

Всі апарати сертифіковані, з гарантією від виробників, сервісні центри яких є у всіх областях України.

Дихайте вільно з Beemed!