Інгалятори
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 48 товарів

Інгалятор - це спеціальне пристосування для проведення інгаляційної терапії. Переваги інгаляційного способу введення ліків в легені беззаперечні, оскільки муколітики, антибіотики, гормони практично в повному обсязі потрапляють відразу в вогнище хвороби, обминаючи шлунковий тракт, печінку. Це дозволяє звести до мінімуму побічні ефекти для всього організму. До недавнього часу інгаляція використовувалася лише як спосіб інтенсивно зволожувати дихальні шляхи. Важко знайти дитину садочкового віку, яка жодного разу не дихала під полотенцем над каструлькою з картоплею. Але якщо треба лікувати бронхіт або запалення легень, цей спосіб нічим не допоможе. Тут потрібно доставити не просто воду, а певні ліки в конкретний відділ дихальних шляхів. Ось тут не обійтися без спеціального інгалятора для дому.

Які бувають інгалятори

Це апарати, які під впливом певних фізичних факторів створюють аерозоль - газ, в якому розчинені частки необхідних ліків.

Існують наступні типи інгаляторів:

  • парові - з допомогою електрики відбувається нагрівання води (запареної ромашки, шавлії, череди, тощо) та її випаровування;
  • компресорні - "хмарка" створюється струменем повітря з допомогою компресора;
  • ультразвукові - речовина розпорошується ультразвуком;
  • меш- інгалятор - останній сучасний винахід, в якому спеціальна мембрана коливається під впливом ультразвуку і створює аерозоль.

Перш ніж купити інгалятор, потрібно зрозуміти, що головна мета - донести лікарську речовину саме туди, де є хвороба. А куди вона потрапить, залежить від розміру частинок аерозолю, який отримується.

Чим відрізняється інгалятор від небулайзера

Паровий інгаляційний прилад продукує великі частинки, які осідають у верхніх дихальних відділах, отже він підійде як інгалятор для дітей лише при лікуванні хвороб вуха, горла, носа. Інгалятор - небулайзер створює маленькі частинки з високою швидкістю, здатні долетіти в важкодоступні відділи дихального тракту. До небулайзерів відносяться всі компресорні, ультразвукові та електронно-сітчасті (МЕШ) моделі. Ці пристрої ефективно використовуються при захворюваннях і верхніх, і нижніх відділів. Як купити кращий інгалятор і не розчаруватись?

То який краще купити інгалятор для домашнього користування?

Розгляньмо переваги й мінуси кожного типу з цих приладів.

Порівнявши технічні та цінові характеристики, можна підвести підсумок: в більшості випадків кращий інгалятор для дому - це компресорний небулайзер.

На сайті beemed.com.ua можна купити онлайн будь-який тип небулайзера і комплектуючі до них.

інгалятор купити інтернет магазин

Паровий підійде для зволоження, зрошення носоглотки й для розпарювання шкіри обличчя.

Не ефективний при хворобах нижніх відділень бронхолегеневої системи.

інгалятор купити в Україні ціна

Компресорні можуть доставити різні розчини в потрібне місце. Глянувши на більшість моделей (кольорові, у вигляді поїзда, рибки) можна сказати - це інгалятор дитячий. Насправді, підходить для всіх.

Недоліки - досить гучні й немаленького розміру.

інгалятор купити Україна

Ультразвукові вміщаються в долоню, можуть працювати від батарейок десь в дорозі, не шумні.

Підходять не для всіх ліків. Руйнують структуру антибіотиків, муколітиків, гормонів і, відповідно, лікувальний ефект втрачається.

інгалятор ціна Україна

Меш-небулайзери - маленькі, зовсім безшумні, підходять для інгаляцій будь-якими ліками та в будь-якому положенні тіла (навіть лежачому).

Єдиний мінус - досить висока ціна.

Порівнявши технічні та цінові характеристики, підсумуємо: в більшості випадків кращий інгалятор для дому - це компресорний небулайзер.

На сайті beemed.com.ua можна купити онлайн будь-який тип небулайзера і комплектуючі до них.