Каталог

Алкотестери
Алкотестери
Відображати 1 - 6 з 6 товарів

Алкотестер - що це таке і як ним користуватися

Алкотестер - це електронний пристрій, який аналізуючи повітря, отримане при видиху, визначає вміст алкоголю в організмі. Цей прилад простий для використання - досить видихнути в алкометр і результат аналізу буде виведений на дисплей.

У повсякденному житті буває безліч ситуацій, коли цифровий алкотестер допоможе адекватно оцінити стан людини:

  • після гарного застілля, на ранок сумніваєтесь, чи варто сідати за кермо;
  • з гулянки прийшла ваша дитина і Ви бажаєте перевірити, чи не вживав він спиртні напої;
  • перевірка співробітників на виробничій фірмі, щоб вберегти їх від надзвичайних випадків або травмонебезпечних ситуацій.

Види алкотестерів

Купити персональний алкотестер набагато простіше, ніж професійний, адже немає потреби враховувати більшу частину параметрів. Ці пристрої, в основному, вимірюють в діапазоні від нуля до 1,9 проміле і оснащені напівпровідниковим сенсором.

Є моделі і з електрохімічним датчиком, який вважається більш точним і швидким. Можна вибрати варіанти зі збільшеним діапазоном вимірювання - від 0 до 5 проміле.

Алкотестер побутовий розрахований на 2 - 25 вимірювань на день (в залежності від моделі) і не дає стовідсотково точні дані. Головне його призначення - з'ясувати чи є алкоголь в крові.

Коли потрібен недорогий стильний подарунок, без сумнівів можна купити алкотестер в інтернет магазині - будете оригінальні і ваш презент точно не залишиться без уваги.

Що показує алкотестер

Щоб розуміти, що показує алкотестер, ознайомтеся з таблицею відповідності проміле алкоголю в крові ступеню сп'яніння людини.

таблиця покази алкотестера

Професійний алкотестер має реєстраційні документи та повірку, що гарантує юридичну силу показам, зареєстрованим вимірювальним приладом. Крім поліції, митниці, автотранспортних компаній, такі пристрої використовують і підприємства, де від співробітників потрібна особлива увага, відповідальність і нетверезий працівник наражає на небезпеку здоров'я та життя людей.

В залежності від чисельності службовців на підприємстві можна вибрати алкотестер з кількістю допустимих вимірів від 10 до 1500 на добу без зміни точності показів.

Де купити алкотестер в Тернополі (Україна)

В інтернет-магазині Тернополя BeeMed можна вибрати алкотестер онлайн різних моделей:

  • для водіїв,
  • домашнього,
  • професійного застосування.

Обов'язково зробіть замовлення он-лайн або по телефону, тоді зможете отримати його в нашому магазині з безкоштовною консультацією щодо використання.

Для підприємств ми виставимо рахунок на оплату і всі необхідні супровідні документи на алкометр білоруського або українського виробництва, сертифіковані в Україні.