Ваги
Відображати 1 - 6 з 6 товарів

Ваги необхідні у Вашому домі. Адже Ви хочете тримати все під контролем: свою порцію їжі, не зіпсувати рецепт додаванням інгредієнтів "на око" і, врешті-решт, чи не обважили на ринку?

Ваги підлогові - це вимірювальний прилад, який точно не буде марною покупкою, а принесе Вам посмішку та веселощі. Тільки покажіть їх на очі своїм гостям - всі від малого до старого будуть зважуватися і жартувати один над одним.

Які ваги кращі - механічні чи електронні?

Ваги підлогові механічні коштують дешевше, але в їхньому механізмі є пружина, яка через рік - два розтягується і може додавати зайві кілограми.
Ваги електронні підлогові більш достовірні і можуть володіти рядом додаткових функцій: обчислювати індекс маси тіла, запам'ятовувати результати для кількох користувачів та інше.
Головне правило при контролі маси тіла: вставати на одні й ті ж ваги. Так Ви точно будете знати додались чи віднялись грами.

Коли потрібні дитячі електронні ваги

В кожній дитячій поліклініці, лікарні, фельдшерсько-акушерському пункті присутній цей вимірювальний прилад.
Контроль маси тіла малюка проводиться щомісячно протягом першого року життя. Коли дитина погано поправляється при грудному вигодовуванні, потрібно визначити, скільки він випиває молока і тоді треба зважувати його до та після годування. В даному випадку потрібно купити електронні ваги для новонароджених, щоб простежити і зрозуміти, чи здорова дитина.

Де купити ваги в Тернополі?

В різних магазинах Ви звичайно знайдете багато моделей, в нашому ж інтернет-магазині Тернополя в наявності сучасні точні ваги електронні Омрон для обчислення процентного співвідношення жиру, води, кісткової і м'язової маси. А також ювелірні ваги до 100 г або 200 г, дитячі електронні ваги. Замовте на сайті і отримайте товар в медтехніці за адресою: м.Тернопіль, вул. Медова, 6.

Ми очікуємо Ваших дзвінків за тел:

097 850 67 11