Ланцети та інше
на сторінку
Відображати 1 - 9 з 15 товарів

Людям, які страждають діабетом доводиться колоти палець для взяття крові на аналіз по кілька разів на день. Якщо користуватися звичайним скарифікатором, не залишиться живого місця на пальцях. Для простого і безпечного взяття краплі крові існує спеціальна ручка для проколу пальця, інша назва - ланцетний пристрій. З ним використовуються ланцети для забору крові - це гострі голки для глюкометра спеціального заточення, прокол якими непомітний і швидко гоїться.

Крім діабетиків проколювач для глюкометра буде доречним вагітним або мамам маленьких діток - запропонуйте медперсоналу лабораторії скористатися ним і процедура забору крові на аналіз не налякає дитину та позбавить вас від дитячих сліз.

Більшість ручок має можливість регулювати глибину проколу ланцетом медичним, тобто дітям достатньо виставити глибину 1-2 мм, для тонкої шкіри - 3-4 мм, для товстої - 5-6 мм .

Ланцети одноразові, стерильні, але якщо ручкою для проколу пальця користується одна людина, їх можна використовувати і кілька разів.

Як підібрати і купити ланцети для глюкометра

Щоб купити ланцети для глюкометра, визначте якої форми стерильні ланцетки підходять вашому проколювачу:

 
 плоскі ребристі круглі
голки для глюкометра ціна голочки для проколюючої ручки ланцет медичний круглої форми
                                                        

При підбиранні головне, щоб співпадала форма ланцетів, неважливо від якого виробника.

В інтернет-магазині Beemed представлені всі види голок для глюкометрів Accu-chek, Longevita, Wellion, One Touch та ін.

В цьому розділі каталогу ще представлені голки для інсулінових шприц-ручок, що використовуються для введення інсуліну. Купити голки для інсулінових шприц-ручок можна різної довжини:

  • найкоротші - дитячі голки шприц-ручок 4 мм, 5 мм;
  • дитячі або для чутливої ​​шкіри 6 мм;
  • універсальні дорослі 8 мм;
  • для товстої шкіри 10 мм, 12 мм;

Голки інсулінових шприц-ручок мають стандартну різьбу та розміри і підходять для всіх моделей ручок виробників Sanofi, Lilly, AstraZeneca, Novo Nordisk, Owen Mumford, B.Braun, Ypsomed тощо.