Глюкометри
Відображати 1 - 7 з 7 товарів

Який глюкометр кращий?

Глюкометр - це медичний прилад, який використовується разом зі спеціальними тестовими смужками і перетворює вимірювання цукру в крові в просту маніпуляцію. З огляду на те, що діабетикам для приведення показників в норму потрібно робити вимірювання іноді й 4-7 разів на день - потрібно обов'язково купити глюкометр, навчитися користуватися ним вдома без сторонньої допомоги.

Але й людям із зони ризику для діабету не завадить купити цей пристрій і періодично робити вимірювання.
Статистика показує, що кожна 7-8 людина в світі має порушену функцію підшлункової залози.

Прилади для вимірювання цукру за принципом роботи класифікуються на:

  • Фотометричні
  • Електрохімічні

Першими були розроблені фотометричні моделі, в яких рівень глюкози визначається оптичною системою по зміні забарвлення реагентної зони смужки, на яку наноситься кров. Точність такої системи дуже залежить від стану і чистоти оптики, а також від правильного зберігання тест-смужок.

Перевагами фотометричних апаратів може бути трохи менша ціна на апарат і смужки - як, наприклад, у Accu-chek active. 

Але, оскільки, головною вимогою хворого на діабет є точний глюкометр - на місце фотометричних приходять електрохімічні вимірювачі цукру в крові, в яких реагент тест-смужки вступає в реакцію з біологічною рідиною, через що виникає струм, а його сила вимірюється приладом і результат інтерпретується на екрані.

Зразками таких приладів для вимірювання цукру є One touch (Ultra, Select, Easy), Wellion, Longevita, Ime-Dc, Contour, Bionime та ін.

Зараз йдуть активні дослідження та розробка безконтактних глюкометрів нового покоління без забору крові. Принцип роботи однієї з таких моделей полягає в проведенні спектрального аналізу шкіри і виділення із спектру глюкози. Прилад не потребує проколу пальця, але такий безкровний глюкометр купити в Україні поки неможливо. Тобто, час, коли можна буде одягнути браслет-глюкометр дитині на руку і обходитися без проколів пальця не за горами, але поки що вимірювання глюкози в крові можливо тільки інвазивним методом.

Як вибрати глюкометр?

Ми вже розібралися, що на сьогодні з доступних приладів найточніші електрохімічні.
Якщо потрібно купити глюкометр для літньої людини, вибирайте:

  • великий екран;
  • міцний корпус;
  • без кодування;
  • без додаткових функцій.

Для дітей і молодих людей підійде глюкометр, в якого:

  • компактні розміри;
  • швидке вимірювання;
  • є можливість підключення до ПК для аналізування результатів.

Вартість глюкометра в Україні

Вартість глюкометра залежить від виробника і технічних характеристик, але при виборі обов'язково дізнайтеся скільки коштують смужки до цього апарату, в яких фасуваннях вони випускаються і чи нема проблем з придбанням в Україні - адже на них йдуть основні витрати в майбутньому. Для кожного аналізу використовується одна тестова пластинка.

У базовому комплекті з апаратом поставляється 10 або 25 тест-смужок, чіп для кодування, якщо він потрібен, спеціальний пристрій легкого проколювання пальця і ​​голки-ланцети до нього, щоденник для записів результатів.
Дізнатися, добре зважити всю інформацію і купити прилад, який максимально підійде Вам і Вашим фінансовим можливостям, допоможуть консультанти нашого магазину глюкометрів за тел.:
+ 38 097 850 6711
+ 38 050 724 0254
+ 38 093 260 1315